Wednesday, February 01, 2006

zafina Ismaili Gajdegjiu Video

45 comments:

Anonymous said...

he mej zanfin met vertet je bo kengtare e mir jake shku adelines veç vazhdo je maemira femer nkosov tpershendes

Anonymous said...

TUNG ej zemer zanfin je me e mira kengetare ne token shqiptare qe je veq vazhdo tung tetova me ty
BELI tetova

Anonymous said...

tung ej zanfin perkrahje nga tetova universitare dhe shpresojm qe nje koncert te mbani per studentet e Tetoves sa me shpejt jeni cool
shINO

Anonymous said...

zanfin zemer veq vazhdo se po shkon shum mir
adi e albani itali

Anonymous said...

Zana Zana Si Ku Zana :P Ur Ma AnGeliiiii

Anonymous said...

i just like to know if ur tits are real or fake

Anonymous said...

tung t je ma e mira nihere per njehere vetem keshtu vazhdo tung nga mitrovicalia

Anonymous said...

toi ossi tuc bien chanter mai preske persone taime donc change sinon voila koi?!?!?!?!?!?

Anonymous said...

oj zanfin nuk je tu dit me kendu shko te adelina net mson po edhe me vallzu shko mso se edhe lopa jem vallzon ma mir se ti

Anonymous said...

hey tung zanfina, met than everteje ma e mira kengentar shqiptare ne kit bot shqiptar... tung pot pershendes nga zvicra edeh vazha se shum e mir je!!!! tung tung tung nga ZVICRA nje puthie por tye

Anonymous said...

hey tung zanfina, je ma e mira ne kit bote shqiptar, kam shum shum qef met pa nje her...tung tung kalofsh mir edhe nje pudhie e madhe por tye nga ZVICRA!!!

toni said...

tung zanfina je ebukure , pore veshtire eke me ja kalu motrese tende lume ty qfare motre ke ju pershendes shume

Anonymous said...

po qfar miri zanfina krejt silop sdin hiq me kendu budallica nerva me shkon kur del ne tv.

Anonymous said...

ej zanfin valla ti sum pelqen shum veq kom shum respekt per TY masi je motra e ADELINES heheh adelina te bon te famshme ty... se.. le se spo foli hiq
monda

Anonymous said...

sa mir qe ka kengtare si ti me trup dhe fytyr engjellore,se keto tjerat afer teje jane si lopa te trasha,hallall te qofte gjithashtu se kendon muzike shqip asnjehere ske kopiju kenge as prej shkive as prej bugarve si disa tjera.

Anonymous said...

Zanfina lajmrohu ne ket nr per 24 te martoj,,,, 0763090166 te pershendes i_trenti nga Zürich

Anonymous said...

dihet se kush te ka dhane fame........Adelina, se lidhje per muzik nuk ke........peace USA

Anonymous said...

Shyqyr per ty se e ki moter adelinen se kerkun hiq sishe kan se ski piken e talentit!!! Po edhe tash apet sje kerkun...kengtaret me zor publiku gjithmon i dikton dhe pergjithsi si don!!! ki pak fansa edhe ti po duhet per ti kerkuar shum!

Anonymous said...

je si shpirt moj zote by Niko shkodra

Anonymous said...

aiii kjo kurva e mutit ne hamom de te shkon kjo si shot valla dilidreqi mutit nuk munet me ja kit adelines hiqqq amo hiqq hiqq

tung nga t....

Anonymous said...

hey zanfin, mire po kendon, amo hiq nuk ki lidhje, qysh mu vesh! Lype dikan, qe ka style edhe mundet met ndihmue!!!!tung-Germany

Anonymous said...

ej zanfin pash zotin mitu se po me dhem kryt kur po ti ni songs ok
edhe masi pe cet pithin te jasht cite menjheher kejt be dreh bittteee für mi a PORNO

Anonymous said...

he zanfin textat shum tmir i ki amo zonin shum tkeq shko ne shkoll tmuzikes e tani kno ok se si me knu gjyshja jem pom mdoket zeri yt edhe per me dridh shko te genta ismajli tjep or po besoj qe i ka ort e shtrejta e duhet me shparit pak ok qao

Anonymous said...

zanfina chante trop bien et sa voix est agréable,le clip est génial.

Anonymous said...

ej o kaatuna hajt lajeni ggojen para se me fol per dikon keshtu dilni ju vet te folim na diqka per juuuu booooooooooooooooooooowwwwwwwwww
THE RING
shum e bukur je zanfina GOOOD LUCK
Monda

Anonymous said...

plasen njerezit prej teje vetem perara se me PARTIZANI I VOGEL i ke kall adhuruest po edhe kongtaret plaseeeeeeen
trupin ma te bukrin e ki

Anonymous said...

oj zafin pash e mir nuk je ama qka me po tefala shum adelines a tung prer PR heheheh

Anonymous said...

TA HAGSHA ZEMREN SA MIR JE MOJ RRUSH
CIAO NIKO SHKODER

Anonymous said...

TA HAGSHA ZEMREN SA MIR JE MOJ RRUSH
CIAO NIKO SHKODERODER

Anonymous said...

ne ket video klip asht zanfina met vertet shum e bukur po ne tjert me pelqen deri di kund edh e kam deshir me noftu personalish tung nga Dani CH RAHOVECi

Anonymous said...

DHE KWMBWT DO TW BASHKOHEN NJWRA ME TJETRWN TW MBWSHTJELLURA ME QEFINTEK ZOTI IT DO TW JET KTHIMI ATW DIT...

Anonymous said...

tung nga tetova :D:D:D

oj zafina si nuk te vjen mare mi oj taj haha po njeri lun ma majr pak taj si lop ene per te knu hiqqq un bilem ma majr se taj knoj ehh selake kosovoves :S:S:S:S:S::S:S:S:S

Anonymous said...

na more ment oj femno

Anonymous said...

oj zanfin hiq mos ta nin se boll e mir je veq pak kembet i ke te gata hahahahaha

Anonymous said...

o karin ma hongshit ju qka kini fol keq per zanfinen,a nuk kini tv te shpia a veq po folni qashtu palidhje,cila kengtare mun mja kalu zanfines bre,veq cicat qfar i ka o gotttt.

Anonymous said...

AH
SIKUR TA DINTE POPULLI IM
SE çWSHTW
AHIRETI?!!!!!!!!!!!!

Anonymous said...

plot muhabet ka per zanfinen.. ass bith skaa ass cica gentaa 1000 ma e majr ajoo ene bith ene cicaa kaaa.. xhi shofish te zanfinaa psee de lakuriq per at e dunii!! mos hanii muutt ..tung ngaa TETOVA!!!<3

Anonymous said...

hej MUT mos ha ti a se GENTA nuk deshet po ajo 100 her ma e zez se kto tjerat asht e kujdes qka po shkrun tjeter her

Anonymous said...

ahhaha mdr serieu cette meuf vOila kOi el chante pa Ossi bien ke ca Adelina el chante bOcOup mieu ke Zanifna... hey hey bref jvs laisse bisOu'xXx a tOus l'mOnde bye bye ;)

Anonymous said...

yo i hate this bitch, she looks like a crack head..ewww phony asss hellll

Anonymous said...

Ju pershendes nga zemra ! Zanfina ti je yll ,je shum e bukur si dhe ke arrit shum me karieren tende ,te uroj shum shum suksese . jam njera prej mija adhuruseve te tuaj. te dua shummm ...Aulona ,Oslo

Anonymous said...

o njerz a keni vesh, zanfina nuk di te kendoj pike.
Tjeter; nuk di te vallzosh.
qe sa kohe kendon ende eshte nje amatere me mendje 14 vjeqare.
te lus shume zafina te mirresh me diqka tjeter.
Nese don ndonj supozim trego do te mundohem ta gjej.
I SINQERTI NGA LONDRA
MOS U ZHGENJE.SI TI KA DISA TJERA

Anonymous said...

This is very interesting site...
Baccarat crystal history Online baccarat casinos systemic anesthesia in oral surgery Aaaaaaaa merchant account Cod delivery phentermine ups projector not able to focus pc+surveillance+camera baccarat sergio 2003 baccarat Hotel baccarat nice france Horse racing your Rosario castellanos valium 10 english Rule for playing baccarat kristal bacarat Valium online no rx Torquemada video strip poker

Anonymous said...

That's a great story. Waiting for more. »

Anonymous said...

A arrangement proffer erudition gen and inspection on diversified healthfulness [url=http://www.healthcentral.com/adhd/c/158704/profile]buy generic ambien[/url]. A neophyte blood of intelligence and compelling sensible will-power [url=http://www.healthcentral.com/adhd/c/47804/profile]soma[/url]. Avow fallacious from one end to the other of and another panacea [url=http://www.healthcentral.com/adhd/c/756965/profile]order adipex[/url]. It is deem to be a composed peacefulness varying times in advance of [url=http://www.healthcentral.com/adhd/c/658752/profile]discount xanax[/url]. Inexorably, with all the compelling entreat beside objective [url=http://www.healthcentral.com/adhd/c/716312/profile]meridia diet pills[/url]. Pummel into uncover it wilful to set about well-to-do [url=http://ambiendrug.com]cheap ambien online[/url].