Wednesday, February 01, 2006

Gili Video

18 comments:

Anonymous said...

faux blonde.

Anonymous said...

je shum emie je nje engel shpirt

Anonymous said...

je shpirt

Anonymous said...

JE SENI MA I FORTE QE EKZISTON. I KALLE KREJT DJMTE E BOTES O SHPIRT, AHH SIKUR TE KISHA NEN...QKA DO TE BEJA ZEMER....

Anonymous said...

TE KISHA HANGER KREJT.....

Anonymous said...

o pisa kjo esht gru e martua dhe nen e 2 djemve skeni as nji shans me ta se nuk pranon ilir berani po shkoni te adelina ajo ka met vet se sun po shitet normal kurvat skan ven sod nkosov ok tung tung

Anonymous said...

ARTANI SHTUTGART KOT E KENI ESHT CAR VETEM GILIT DHE ANTIGONA SEJDIUT SUN JA NGUL KERKUSH SE TJERAT JAN TLETA NGA MENDJA PIRALLA JU KOFT DUJAVE EDHE PSE KISHA PAS DESHIR DYJAT ME I PAS NSHTRAT PO NUK MA NGULIN JO BRAVO

Anonymous said...

is GILI ska

Anonymous said...

is GILI ska

Anonymous said...

gili eshte nje artiste me ze te mrekullueshem dhe komenti duhet lene mbi ate si artiste e jo mbi gjerat qe enderojne djemte te kene e qe nuk i arijne dot.mendoj se opinionet qe japin djemte si gjini lene shume per te deshiruar

Anonymous said...

gili je shum e bukur dhe e ke zerin te embel. je shum e lezetshme. une dhe mami te doj shum. preshendetje nga lulja dhe bahrija!

Anonymous said...

HI GILI bukuroshja e KOSOVES me pelqen shum kur kendon dhe ke zerin shum te embl je shum shum e bukur une dhe bashkshorti im te pelqejm pa mas edhe vajza ime gjithashtu dhe te urojm fat dhe suksese ne jeten tuaj te pershendesim per zemrsisht nga USA.

Anonymous said...

GJUMI NW VARR WSHTW I GJAT QWNDRIMI PARA ALLAHUT WSHTW EDHE MW IGJAT
NDWRSA QWNDRIMI NW XHENET OSE XHEHENEM WSHTW I PWRJETSHWM

Anonymous said...

gili je nje kengetare qe e kultivon muziken shqiptare mir dhe nuk vjedh kang si te tjerat tekstet e kangve jan shum te mir por edhe ti gjithashtu

Anonymous said...

GILI ME PLQEN SHUMMMMM ESHT KENGTARE E DALLUAR NGA TE TJERAT GILI VEQ VAZHDO KESHTU HANI OK TE UROJ SHUM SUKSESE NE JETEN TUAJPERSHENDETJE NGA USA BYE BYE

Anonymous said...

Best regards from NY! sheraton casino 2 hummer price Wholesale 20 gb desktop hard drives Lexus dealer virginia fridigaire dishwashers gld2250 Fire alarm job in iraq Peri-menopause supplements Free ringtones verizon wireless Men body builder Hair loss online.com stop ratings best consumer reports dishwashers Kmc backseat wheels hummer h2 Punta cana resort & club Dating affiliate pay per click duke university stationery dishwashers bosch electric ranges dishwasher repair san diego Air fare to ireland

Anonymous said...

Wonderful and informative web site. I used information from that site its great. »

Anonymous said...

oj xheloze , oj trullajk ty veq aj drenicaku se stkish mar kush , se svyn sen valla veq mi rujt lopt tkisha lon ty