Saturday, March 04, 2006

Adelina Ismaili Shota Video


Adelina Ismaili

MP3 Downloads
 1. Adelina Ismajli - 100% Zeshkane
 2. Adelina Ismajli - Amaneti
 3. Adelina Ismajli - Cigarxhiu i Vogel
 4. Adelina Ismajli ft.Zanfina - Dy Motra Ni Frajer
 5. Adelina Ismajli - Hero i Tragjedise
 6. Adelina Ismajli Feat Sabri Fejzullahu - Vet Me The te Dua
 7. Adelina Ismajli - Kangen Ma Kan Vra
 8. Adelina Ismajli - Moj e Majra
 9. Adelina Ismajli - Oj Lulja Bliit
 10. Adelina Ismajli - Mbretereshe
 11. Adelina Ismajli - Mirdita
 12. Adelina Ismajli - Mbretereshe e Robereshe
 13. Adelina Ismajli - Nga Zeroja Ne Fitore
 14. Adelina Ismajli - Sajzeza
 15. Adelina Ismajli - Shko ne RS
 16. Adelina Ismajli - Shko
 17. Adelina Ismaili - Shota
 18. Adelina Ismajli - Sma Ni Hiq
 19. Adelina Ismajli - Trendafili me Ere
 20. Adelina Ismajli - 21 Here
 21. Adelina Ismajli - Ah Kasandra
 22. Adelina Ismajli - Big Xig
 23. Adelina Ismajli - Biznismeni
 24. Adelina Ismajli - Frajerices
 25. Adelina Ismajli - Hajde Qiko per Darke
 26. Adelina Ismajli - Me Motor
 27. Adelina Ismajli - Nuk Jam Seks Bombe
 28. Adelina Ismajli - Per Ty Djale
 29. Adelina Ismajli - Prej Vranjevci n'Dardani
 30. Adelina Ismajli - Rroka Mandolinen
 31. Adelina Ismaili - Best Remix
 32. Adelina Ismajli - Live Shqiperi Oj nena Ime
 33. Adelina Ismajli - Vetem per Ty
 34. Adelina Ismajli - Ushtrine Time Do Ta Bej
 35. Adelina Ismajli - Jetoj Se te dua
 36. Adelina Ismajli - Mbylli Syt


Welcome to ADELINA ISMAILI - SEX BOMB where you can talk about Albanian Star Adelina Ismaili, Albanian Music and more Photos from Adelina... You can type anything you want and post your thoughts in Albanian or in English....
Adelina Ismaili Biogtaphy
My Biografy
ADELINA ISMAJLIDOB-02.01.1977
COUNTRY-Kosovo-Pristina
School-high school at Hasan Pristian in Dardania street
Profesion Music,Classical.Rock,Pop,ect,opera
Actrees;Hoby Brad pitt,etc Nicole Kidman
Relation ship,Have boyfrienf before in 1997-2000
Maritual Status:Single
Job.Music
Other,Make value goes to concerts and sing and goes to swimpools during the summer.and when it;s sing take her cloth out.


I started with music from 5th year old school,which i allready during this time in 1985 i was part in Akordet e Kosoves,my compositor of the shcool were Musa Piperku and the othe rone were Mark Kacinari from low medium music and classical one.THen in 1990 i was creating a small album and i have coninued with music,also by help of my own mother MONA ISMAJLI which i love her so much,then day by day with i go up withing an music and i have got my reality at life and i still contine since now i have 10 album which i think the ones who followed my music has allready undersatnd me very well and love me too.Which now my latest album is the Roberesh and Mbretresh which i also is my own self write some song is well to created my emotions what do i feel about and to whom i am singing for.Thanks to all who love me.

226 comments:

1 – 200 of 226   Newer›   Newest»
Anonymous said...

DRIDHU KURV DRIDHU VEQ AS NI BUKURI NUK E KI SALE PUTE

Anonymous said...

qka pe shan ti je vet "pute "xhelozija e keqe !!!

Anonymous said...

ej veq pak
aja me qit pidhin edhe cicat e vet e tani ti po thu që nuk esht kurve a ?!?!?!?!?

Adeline franchemen va te cacher t une pute sale puteeeeeeeeeeeee
sale puteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sale puteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Anonymous said...

t tro mocheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Anonymous said...

Me fal po kush je ti per me sha Adeline?
Shikoj boft e tua para se me fol, ok???
Tu vx ke jte ken ou koi??
Rentre ché ta mère lui raconté té blémes, ok??

Anonymous said...

adelina esht nje kurve e madhe nuk ka as nje bukuri dhe gjeloze nuk jam se bukuri si e sajna i ka qeni im ama aj nuk e sht befen si aja me fal aah

Anonymous said...

et ta deja vu mon cup toi pour en parle au moin le mien il est propre sal pute e va toi chialé devant ta mére ou ches Adeline sal merde parce que a ta place je me cacherais conasse

toni said...

tung adelina , te dua shume vetm qe ja ke rrase bokse , leonora jakupi, kisha pase deshire me ta bagu nje kafe po shka te dushe se je boksere e bukure , po kshire edhe do kengetareve tjer banjave bajate qe po i perkthene kenget prej ne serbishte ne shqipe ,ato mujeshe me i myte krejte se elipine , tung ju pershendes shume jeni me emira , vetm perpara mose shiqo pase, se jane ba do kengetare me zorre vetm e vetm po e rekllamojen vetnpo ju duke eshu e bukure ahhahahahahahhaha tung tung ADELINA ISMALI

Anonymous said...

krejt i kisha jep veq per ni nat me adelinen ajo e gic mir karin tknaq ja haksha pidhin edhe.......

Anonymous said...

Hey Adelin ti je me e mire ne gjith Kosoven, vetem te lutem tjetren her pare se ta boksiratish Leonora Jakupin edhe nja 2 her per mu i meshon ate Kurve qe po mundohet met imitu se shume shume e keqe eshte o Zote kur po kel ne TV pome qohet edhe tuga me ato shikime Kurve.
Sa te perket ty - ti vetem perpara mose i ndegjo tjert se ti je Idoli im beso shpesh kur te dal ne qytet me thrrasin Adelin se shume te perngjaj...
edhe per kete jam shume e lumtur Haxherja

Anonymous said...

Hey Adelin nese e lexon kete e-mail merrma edhe email adresse hvoglushja@hotmail.com beso kisha pas shume deshir te luje nje her ne Video clipin tend.
Tung Haxherja

Anonymous said...

adelina je numer 1 vetem vazhdo
mos i ngo kta muta qka folin. qitash kishe po del edhe genta mi qit cicat si kurv esht ajo. TY ADELINA TE KA HIJA QKA DUSH ME BO TI JE NUMER 1.

Anonymous said...

perpara kur ka dal adelina ne tv krejt jon tranu krejt syt i kan hap qitash tulefar kurva u bo me knu e kishe pe shajna adelinen valla shqiptart muta jon. sdin tjeter qka me bo veq shajn. adelina te du shum shummmmmmmm

Anonymous said...

adelina esht si marilyn-monroe

Anonymous said...

ej veq pak adelines kurv po i thoni a veq qi pe qit cicat edhe pidhin a???????????????
a keni pa genten kur kcen krejt cicat i kcejn, tunen, nora istrefi, Arta bajrami edhe ato hiq keq spe lojn valla. Ato me qit pidhin e cicat kurgjo nuk esht veq adelina kur del kurv cncncncnc mos paq pun me shqiptar.

Anonymous said...

Pershendes personin qe e ka shkruar komentin e fundit! Valla plotsisht mir e ke!...Vertet adelina nuk eshte natyrale e bukur mir po kjo ka qen e para me stil erotik e tjerat jan duke kopjuar se shqiptart ate po e kerkojn dhe po ju shitet!! THINK ABOUT IT

Anonymous said...

ju qe shani adelinen jeni shterpa
ajo eshte yll o shqipe

Anonymous said...

OOOPAAA OJ ADELIN JE SHUM E BUKUR, JE NUMER 1 PREJ KENGTARVE UN SHUM TE ADHUROJ:) ISHALLA E BAN LEONOREN PRAP LLOM AT BUDALLIC HAHA..KISS JE FANTAZI. SARANDA NGA ZVICRRA

Anonymous said...

adelina ismajli est vraiment trop géniale et elle chante trop bien.

Anonymous said...

cette vidéo est vraiment géniale,adelina est mon idole depuis déjà 8 ans et j'ai eu la chance de faire une photo avec elle à genève en 2001 lors de son concert,je suis suissesse et je n'avais jamais eu d'idole avant adelina.

Anonymous said...

adelina eshte me e bukra ne bote kush ja ka inatine u qift nana

Anonymous said...

u wish u could be like Adelina

Anonymous said...

who ever calls ADELINA kurve i bet there mothers r MOTHER SICKERs

Anonymous said...

adelia bravoooooooo kalli katunart qe pot shajn KALLI TE JE MA E FORTAAAA
FROM MONDA

mondaa said...

adelina esht tere kosovaaaaaaaaaaaaaaaaa katunart i qon n'rs

Anonymous said...

you're the bessstttt girl
:p 4 leonora hahahah drenica per leonoren hahah i ka haru shamin e kulet ajo "leonora"

Anonymous said...

adelinaaaaaa ti ke qen gjithmon ma e bukura e tash, kto "rospiat" = genta, nora, leonora po munohen mu shty me ty o kerkush nuk munet me ta kalu ti je dhe ke qen dhe do te jesh YLL i kosoves se ti e din qa esht veshja vijmi dhe per at gjithqka te ka hije e kta katunart me ato shprehje i ke kall u tranon moter veq vazhdo ti ashtu un kam qen dhe do te jem ta fan

Anonymous said...

nik ceux ki diz ke adelina est mosh etc.. el voius nik ts vous server a rien PAYSAN DE KOSOVO barer vous suser vous mm

Anonymous said...

adelina bukuroshja e kosoves ju qin nonen e katunarve

Anonymous said...

ADELINA ESHT MA E BUKURA KALLLLUNNNIII O DRENICAKKKKK KALLUNIIIIII

Anonymous said...

OOOO toi ki di sal pute sale pute sale pute
va te casher sal katunare sal jalouse de merde va
aller va te cacher nik ta race suse ta merde pfffffffffff el tenerve a hahhaha barvo adelin veq per inati breeeeeeeeeeee dridhu edhe ma shum tranoj kta viruat e kosovés ti je ma e bukuraaa

Anonymous said...

adelina en force nik ts les paysans

Anonymous said...

adelina ti je MISS dhe gjithmon ke qen ti je bukuroshee tranoj ani mo at genten boksiratja gojen nashta ja ul dhembet pak hahahhaahahaah you're the best honey

Anonymous said...

mare me krahasu adelinén me ato katudaret genta, leonora... un jam rrit tu e ngu adelinén e tash kto te "rejat" kishe po cullakohém per meja kalu adelinés nccncnncncnc mos ma krahasoni adelién me gjithkonin se pe ofendoni shum aa

Anonymous said...

adelina, sabriu, sinani dhe eliza jan krenarija e kosovés oki????

Anonymous said...

HAHAAHAH mir e ki ti meja boksirat gojen e gentes ja ul dhembet hahahahahaha :) veq vazhdoni tu ma livdu llokumin ti je ma forta ska me ty adelin

Anonymous said...

ADELINNNNNAAAAAAAAAAAAA ELUE MISS FRANCE 2007 OK???

Anonymous said...

ADELIN te adhurroj shumm ti je nb 1 o i shkratrove kta katunar hahahhaha ma knaqe zemrén......

Anonymous said...

adelina a le plus de commentaires graces a moi hahhahha c tt moi ki ecri vs etes les kosovars vasi vnez laaaaaaaa adelina c la meilleure nlloq katunart

Anonymous said...

adelina la bel gosssss

Anonymous said...

ciao miss te puthi shummmm carr je valla hallall tkoft sa e bukur jeeee waawawwawaaw

linda said...

hahahahaahahah oooo qito qe pe shajn adelinen veq pidhin munen mja lpiii ahhahahhahaah po kto balica jon bre po kuku adelina qa po hek qe po jeton en kosov me kta bala kuku hahahaa shuni more mshelne gojen i kini bo ka 100kg e e keshni adelinen SHUNI LOPA

linda said...

e mori lopaaaa pe shani adelinen po a e dini qe ju veq pidhin muni mja lpi breeee i keni boo ka 100kg aty e vini ktu e shani adelinen , po ju hala me E folni en fund bre zotii ju marroftt balicaa hupni kuqkaaaa hupniii MOS XHELOZO

Anonymous said...

o mos xhelozoni more hahahaha


adelina osht e mir veq edhe e keqe osht e mir edhe e keqe dyjat i ka emir osht veq me operacione plastike masi ka bo e ekeqe osht qe ka bo operacione plastike haahhahahahahahahahahahahahahaha

Anonymous said...

leonora jakupi osht ma e bukur se adelina ismaili

adelina ismaili osht ma e bukur se leonora jakupi

DYJAT JON KURVA :D:D

Anonymous said...

Valli, sdi qfar KURVE ka ftyr me sha Adelinen se ska ma kongtare e mir edhe qdo sen qe bon i ka Hije se prejsi u kon e vogel ka knu edhe shum gjithmon ka knu per Kosov edhe Per njerin ma te madh qe kena pas Ibrahim Rugova, e kush e shan Adelinen sdi qfar njeri je se ska mat mir edhe shum Katunar kokni kishe pe keshum se del desh aahahah qfar Majmun na shiptart kurr nuk mujna me parpasu se kena shum xhelozi hajt kuku me det

Anonymous said...

KUU zot qfar Katunar kena edhe na, Ani adelinen kishe pe shajna se skon tjeter sen me bo ma mir veq edhe personon qe ka kontibu mas se shumti per muziken e kosoves kishe pe shajna se veshet qel. Aman Aman qfar Ktunar ahahah Se adelines i ka hije qa te bon oh manjakica ahahah Skhoni e rritnu pak more

Anonymous said...

ej tung per ata qe po m adhurojn kaq shume, rasisht me ran ne sy kto komente qe po i shkruni valla mos mi kish tregu mona ( nona jem) kur se kisha dit qka shkruhet per mu. ndaq dujemni ndaq jo pun per juve osht ok veq une e kom stajllin tem qe sendroj kur ok. haxhere ok pranova adresen tonda 1 here se kom menden me bo spot t ri po te thras zemer mos ta ndin..kalofshit mir fanat e mi "ADELINA"

Anonymous said...

oooooo aju kom thén bre qe ska me adelinen kjo edhe po na pergjigjet e jo si ato kaunaret qe ju doket vetja kushe din qka veq qe jon bo kengtare un jom nervozu shum me qato fjal te ndyta qe i kom lexu ne fillim dhe per at jom myt tu shkru tu i kesh katunart hehehehe. adelin un ti kom shkru nja 15 komente qitu edhe sguxon kerkush met sha ose met kesh se nuk munen mu shty me komentet e mija se ato nuk hargjiten kurr se je person i madh te adhuroj shum se jam rrit tu te ndegju ty ti je ma e forta kur mos ndrysho ciao miss kisssss
from monda nga franca

Anonymous said...

ej adelin veq edhe ni deshir plotsomaaa tinaa-19@hotmail.com kisha pas deshir veq met kontaktu nji her a bén???
ciao shpresoj qe e merr ket e-mail motér!!!

Anonymous said...

monda flm per perkrahjen tonde ok zemer, tina e kom regjistru adresen tonde po spo ta jepi ktu se e din zemer i kcejn qita armiqt e mi hahaha po ta jepi n bes a, edhe mos te bona e tepert veq kisha dasht me ju thon se sosht mir me fol per dikon qe se nje...n kofsh bektesh e mer vesh, edhe ne paq mizen mas veshit!!!

Anonymous said...

adelina flm shummmmmmmmmm ma ke plotsu nji deshirrr shum te madheee ciao tina
ps.kerkujna sja jepi emailin tend

Anonymous said...

oooo Adelina Zemra jeme...
Flm shume per pergjegjjen, nuk po mundem akoma me besoj qe ti je. Besoj se je shume e nxène per me gjeth kohe per neve.
Pra masi make marr Adresen - qoma nje e-mail me diqka personalisht tenden qe ta di se ti je Ok.
Te Flm shume edhe te Pershendes me nje mbremje te kendshme..
Haxherja

Anonymous said...

OH NJERZ BOLL MA KOMENTE PER ADELINEN E KUPTUAM SE DO E ADHUROJN SHUM E DO HIQ! Secili person ka drejt me tregu mendimin e vet ska nevoj mu sha! Adelina esht yll i kosoves deshtet zdeshtet vet populli e ka pruar ku esht sot!!Mua nuk me pelqen po e flas realitetin!...Ta shofim me keto kengtaret e reja si po dalin per dit sa po qendrojn?!...tung M. nga zvicra

Anonymous said...

ej ti i mramti nse ste pelqen adelina nuk po kuptoj pse ke hi ktu per me pa??? un ata qe si du nuk hi mi pa tu kendu shum keq po me vjen :(

Anonymous said...

asht adelina p....... shum i bukur kush itash tu lexu m h k

Anonymous said...

oh njeri mos te vjen hiq keq se une nuk e ngoj kon se du po vetem ata qe i adhuroj!! Po kam qef me lexu komenta pa nivel se po me shtini me kesh shum kjo esht arsyja...hahahaha

Anonymous said...

adelina je p... nam tung shkodera

Anonymous said...

o adelina je yll bote je e para kengetare qe kam pelqu dhe do te pelqej deri sa te vdes ne syte e mi nuk ka femer me te bukur se ty
e kam enderr te takoj nje here po do te takoj se vdes fare per ty TE DUA SHUME ADELINA BUKUROSHE
NGA NJE NJERI QE TE ADMIRON SHUME
TE PUTH SHUME FORT TE LEJ ADRESEN E EMAIL bledi38fr@hotmail.fr

Anonymous said...

JE NJESH O ADELINA TE DUA SHUME SHUME FORT TU EST MISS FRANCE 2007 ET 2008
TU EST LA PLUS BELLE DU MONDE JE T'AIME MA POUPE FRANCE bledi38fr@hotmail.fr

Anonymous said...

o adeline ma plote so te lutem deshiren me dergo nje email te lutem te lutem se te adhuroj bledi38fr@hotmail.fr te lutem me gjithe shpirt
je yll e kalu yllin

Anonymous said...

adelina je sex bombe te adhuroj
te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm endrra ime eshte qe te takoj
por te lutem me dergo adresen tende te amail te lutem te lutem se yte dua shume france

Anonymous said...

adresa bledi38fr@hotmail.fr
te lutem me shkruaj adelina te lutem te lutem france

dina said...

un quhem elmedina jam 8 vjeqare momentalisht gjindem ne franc ne muajin gusht vi ne pushim. banoj ne vushtrri kisha pas deshir me ju vizitu se ju adhuroj shum.
nje dit do te vizitoj ne prishtine tung dinaaaaa

Anonymous said...

adelina je yllllllllllllllllll boteeeeeeeeeeeeeeeeeeee ngordhe per ty ska kengetare tjeter ne kte bote qe du me shume se ty je numero 11111111111111111111111111111 ne bote te dua shume shume fort me shkruaj te lutem te lutem france bledi38fr@hotmail.fr

Anonymous said...

adelina te lutem me shkruaj te lutem te dua shume shume fort e kam enderr te te shikoj njeher se je kukull shume e bukur franc bledi38fr@hotmail.fr

Anonymous said...

turpe per te gjithe qe shkruajn kesi gjera per kengetaret tona, nuk don me thane se nese dridhesh apo veshesh shkurte je kurve ose .....bile kemi shka me pa e me ndi ashiqare po dalin, qka me ju ba atyre vajzave qe kane seks fsheftas e ende e majin kryte nalte me ka 2 a 3 djem perniheri, keshtu qe ja u honkshit mutin krete kengetareve se ma te bukura ska si Adelina, Nora, Leonora, Genta ma mire mi kqyre qeto se Kurvat e MTV-s, kushe shkrune mo kesi gjana per to jane vete kurva e mashqite jane pedera

Anonymous said...

adelin je vetem nje kurve e me e mandhe ne kete bot qe kame njofte ne kete bot

Anonymous said...

hec moj lop shko mshehu ne bith te nenes tende

Ardi said...

hello adelina te pershendes Ardiani usa shpres qe ne kosove te takoj njeher kurre te vija dhe jeni nje kengtare mjaft e talentuar ne te gjitha je yll jo vetem kosovar po Botror si pas mendejs sime dhasht zoti te jesh gjith kshtu ardian_us add plss

Anonymous said...

adelin ju jeni nje nder kengetaret me te mira un mendoj qe ke lind ne vend te gabuar ,te ishe ne hollyvood besoj qe te kishin vlersuar dhe kishe arrit edhe me shum ,te uroj te gjitha te mirat ,vertet je YLL tungi

Niku said...

Ju pershendes Adelina,dhe ju arudhoj shume.Me vjen keq per fatin tim qe ndodhem larg Atdheut dhe nuk arrita qe te shof asnje here skene apo te kemi mundesi te ulemi ne tavoline.Per mua to ishte kenaqesia me e madhe gjer me sot.Me gjithat ju uroj nga thellsit e shpirtit te keni nje jete te lumtur dhe sukse ne karrier. Niku England...........

Anonymous said...

tung tung adelina ti je ma e mira je shum sexy te puth fort fort edhe qi i qet cicat e pidhin ska gajle tung zemer

Anonymous said...

ej ti i fundit "te émén un ty oki" e din ti................
tinaa

Anonymous said...

POUR-QUOI TU LUI CASSE LES COUILLES MON FRERE....APO KE INAT QE STA JEP ..........HA HA HA HA HA

marilyn said...

adelina est trop chou et tellement sympa.

Anonymous said...

e madhja adelina:
per keta qe ma shajn adelinen: i'll put ma foot in your throwt bitchez, mos e shani se ju eliminoj bre rriqnat te flliqt

Anonymous said...

oj Adelin oj Zemer se mi prishen nervat qato (kishe un jam fen i Leonores - Drenicakat) te lutem vetem edhe nje her me prish ne dajak se e meriton ajo Naivja Cigja kishe un bukuroshe...
Besa qaj Programi i RTK's qe lujti me VIP te Kosoves nuk e pash askund Leonoren????
Mire ja ke bo Adelin qe se ke thirr masi ti ishe kon Organisatorja.... hallall Zemer!!!
Tung

Anonymous said...

po qfar miri more njeri adelina nuk esht njeri more po lene drenicaken rahat se qa nuk ju kaber drenica tashti mas qe ju ka shliru drenica prej luftes po e merrni neper goj ju prishtinalit ini qelosa ju qat luftes kini pi sok e ne drenic u derdh qak ju nuk ini burr po ju ini me tekqi se vemrat e saj perket leunora jakupit siq po dhet edhe emri jaku tendve njerzve ne koso sidomos adelines on njerz

Anonymous said...

adelina te falenderoj shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum qe me ke shkruar je shume e talentuar dhe shume e bukur te dua shume fort
je star per mua nuk te zevendeson njeri ne bote je e vecante

Anonymous said...

hiy adelina une jam moshatare e jotja une dhe femit e mi te plqej shum je shum e bukur dhe askush nuk mundet me ta kalu je yll botete uroj shum te mira ne jeten tuajte pershendesin lulja,dita,bana,vali,albi nga NY

Anonymous said...

hello there are here any albanians that want to chat with a dutchboy.

Anonymous said...

adelin je ma e bukra dhe ma seksi por duhesh me ndru ritmin because kur kcen ti kcen shum shpejt dhe pa ritemte them me zemerduhesh me u ba ma serioze .me pelcen kur veshesh me fustana te gjata ....i love you leonora eshte 0000000000per ty

lola said...

tung adeline te dua shum edhe pse tash ke ra totalisht me muzik edhe ke leju qe venin tan me zan nje njeri qe karieren e ka nis me kanket e tua e ko kaseten tu knu genta kanget e tua e tash ka mrri shum ma shum se ti e ti me ton ate talentke ra e kjo eshte veq shkak i mos punes tane ishalla tash rikthehesh me ndonje kang te nir edhe te kisha than dishka PSE NUK PE VAZHDON AKADEMIJEN SE E KRYN SE ki vesh hala po te permenin profat qe ta kan dhan msim ne shkoll te muzikes qeshtu te dua shum te pershendes mpuq mpuq si te munesh ktheje ok mpuqqqqqqqqqqqqqq

Anonymous said...

HI ADELINA mbretresha e gjith shqiptaris 1 her e pergjithmondo te jesh e para nuk ka as 1 kengtare qe krahasohet me ty kot e se koti e kan te tjerat se ti je e veqant ty te ka KOSOVA YLL BOTE dhe nuk ka si ti dot.
je shum shummmmm e bukur ke 1 bukuri te madhe si nga ftyra po ashtu edhe nga trupi po kur kendon edhe valzon me jep disponim dhe me bon ti haroj te gjitha brengat qe i kamedhe te uroj qdo te mir ne jeten tuaj ZOTI te ndihmoft ohhh YLL BOTE prshendetje te perzemrta
nga USA

Anonymous said...

ahahaha shane sa tdoni se asaj si han kari per juve qaq

Anonymous said...

EJ adelina eshte kurva ma e madhe dhe prostitutja ma sexy
paramendonja me ja fut karin ne pidh se si piskellon aaaaaaaaaaaa e jo me ja fut dy kara njo ne pidh e njo ne both

Anonymous said...

ai qe eshan aden ja qifsha nonen.se kengetare si adelina nuk ka mo nuk ban nona mo me kuptuat.

Anonymous said...

ALL-LLAHU TE UDHEZOFT TY DHE KOLEGET E TUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Anonymous said...

Ej qika e djem qi jepni komente te kshija per Adelinen.Krejt qka po shkruni ksi fjal palidhje se qysh duket dhe qfar b.. i ka jeni katunar dhe fanatik te medhej.Sa i perket qikat qi folin fjal te kshija esht veq gjelozija pse nuk ka shum qika shqiptare qi guxojn me jetu jeten si kan qef vet!!!Ju pershendes shum prej slo.Adelin veq vazhdo kshtu se je caric edhe me vjen mir qi ka ksi qik shqiptare.

Anonymous said...

U CUDITA-ME ATW PERSON QW E NJEH VDEKJEN DHE FILLON TW QESH
U CUDITA-ME ATW QW E DITI SE DUNJAJA DO TW ZHDUKET DHE PWRSWRI E KWRKON ATW
U CUDITA-ME ATW QW E DITI SE CWSHTJET JANW SIPAS PWRCAKTIMIT DHE AI MWRZITET PWR GJWRAT E KALUARA
U CUDITA-ME QTW QW E NJOHU LLOGARINW DHE VAZHDON TW GRUMBULLOJ PASURI
U CUDITA-ME ATW QW E NJOHU ZJARRIN DHE AI BWN MWKATE
U CUDITA-ME ATW QW E NJOHU ALLAHUN ME NJW NJOHJE TW SIGURT DHE PWRKUJTON DIKW TJETWR PWRVEC TIJ
HABITEM-ME ATW QW E NJEH XHENETIN ME NJW NJOHJE TW SIGURT DHE REHATOHET ME DUNJANW
HABITEM ME ATW QW E NJEH SHEJTANIN SI ARMIK DHE PWRSWRI E NDJEK...

Anonymous said...

nuk e kuptoj si mund te postoni ashtu komente qe sju ka hije, ne duhet te krenohemi me kengetaret tona pamvaresisht kush esht Adelina apo Leonora Apo Genta...ne duhet ti perkrahim dhe te jemi krenar me to sic ben e tere bota me yjet e tyre..
Te gjitha jan te bukura dhe kendojn bukur pamvaresisht nga zhanret e muzikes

Anonymous said...

av av av gentes nores leonores edhe shum tjerav po ju thoni po adelina esht KURVA MA E MADHE BRE kqyre niher ma mut se kjo ska kerkun edhe ishalla nuk len ma se kjo e para e flliqi kombin shqiptar kjo mutja qe u mundojke mu bo zezake me ato flok shqiptari ose shqiptarja qe dojn mu bo si zezak biren e bythes shkive jav hangshin edhe zezakve senkryt ne byth po dojn me jav shti atyne mutav edhe seshte xhelozija ne pytje qetu se qetash me dal jasht krejt jan ma diqka se kjo bile hiq ma larg se pragi deres mos me shku

Anonymous said...

O ZOT SHKATROJ MWKATARWT

Anonymous said...

Hej oj adelina me heret qeshnim me shkinat si ceca e dragana qe i qitshin gjinjet e bothet jasht e tas je ba ma e zez po ske faj qe ste zan dikush me te lidh mas kerri e me te ngrah zhag qendres se qytetit e ma ta hjek silikonin e ftyres me gjith ato tjerat qe zhvishen pa marr parasyesh se kush jan per mua ske kurrfar vlere as rrespekti as ti as ato qe zhvishen
per mua jeni prostituta po mundoheni te beheni te perendimit por te betohem qe ketu ne perendim me te veshura jan moldavet afrikanet dhe ruset qe jan prostituta sesa ju si kengetare.
Sale pute te vraiment une pute va te faire encoule petase.

Anonymous said...

Hej ju qe e perkrahni adelinen e tjerat qe zhvishen leonoren, genten tunen etj etj qe spo i permendi me ermra dhe juve ju pelqejn pse ju si zhvishni edhe nenat e juve e motrat me i qit te zhveshura edhe qatehere ju kisha then se keni te drejt po ku ju prek e keqja nuk doni une edhe motra jeme mu zhvesh ashtu e marr e lidhi mbas kerri dhe e ngrahi zhag me qesh qyteti me te . sepse jam shqiptar me gjak te pastert nuk e kam familjen e perzier por jam puro shqiptar i lindur ne prishtine dhe i rritur ne france ku i mbusha plot 30 vite por as ne franc motrat e mia nuk guxojne te dalin te zhveshura sepse po dolen jo veq parisi po edhe franca e monako kan me ndegju per te e mua, une nuk e marr shembull as adelinen as ate as ate tjetren por ne pergjithsi per mua kengetare e mire eshte ajo qe e ruan dinjetetin dhe familjen e vet e jo te zhvishet me ushqyer njerzit syte ne to. sepse syt ia hapin edhe nje majmuni kur eshte interesant nuk dmth qe veq asaj.per mua thash dhe them qe ska vler i rrespektoj mendimet tuaja por me te vertet esht e tepert sado kudo jemi shqipetar dhe kemi nje fe sido qe te jet katolik apo musliman ai qe beson nje nje fe katolike apo muslimane ajo nuk zhvishet ashtu shambull konkret a ka kund shtet qe ka invalida me shum sesa turqia nuk ka per qka shkaku eshte qe thuan qe jane musliman dhe zhvishen krejt pin rakin dhe martohen edhe me vajzat e agjes dhe te tezeve e keshtu me radhe por sido qe te jet une nuk e pelqej zhveshjen e femrave ashtu siq po bejn sot se shumica qe po shkruajm ketu jemi ne perendim dhe e shifni vet qe ku jan me kulture franca gjermania me shkurt krejt evropa por rralle shihen femra te zhveshura si ne kosove se ne kemi dal fare e sod ke edhe femij zezak neper kosove dhe spitale private te abortimeve qe po behen me zezak e shtetas te huaj per 15€ qe shiten shqipetaret.
Nese ju pelqejne keto gjera perkraheni por se pari filloni nga vetja a ju pelqen qe motrat tuja te behen ashtu dhe pastaj perkraheni.
Ju pershendes te gjithve.

Anonymous said...

te lumt ke te drejt ashtu duhet sepse me te vertet teper po zhvishen kujt po ja reklamojne trupin ato, ato mund ti reklamohen ndokujt ne ndonje fshat te thell malor qe ska pa as nuk ka pas femer kurr ndersa per mua sqon pesh edhe pa brek me dal se une femra kam dhe kam pasur me falni ne shprehje nuk ma qon KKKK as nuk ndjej asgje per te mua ma qon nje femer e veshur mir ku shof trup te mbuluar dhe te vizatuar se te zhveshur astu sme duket interesant nga tri gjermane i ndrroj ne nate.
kaloni mire

Anonymous said...

nuk ka dobi nga ajo kwnaqwsi fundi i sw cilws do tw jetw zjariiiiiiiiiiiiii...........

Anonymous said...

punoni pwr kwtw botw
aq sa do tw jetoni nw tw,
punoni pwr botwn tjetwr aq sa do tw qwndroni atje,
kurse pwr ALL-LLAHUN aq sa ju wshtw i nevojshwm,
kurse pwr zjarr aq sa mund ta duroni........................

Anonymous said...

sa mirw do tw ishte tw mos kisha lindur,por meqw kam lindur;
sa mirw do tw ishte tw mos vdisja, por meqw do tw vdes;
sa mirw do tw ishte tw mos ringjallesha,por meqw do tw ringjallem ;
sa mirw do tw ishte tw mos jepja llogari, por meqw do tw jap llogari;
sa mirw do tw ishte tw mos dwnohesha e nwse dwnohem tw mos dwnohem pwrgjithmon.

Anonymous said...

HEJ JU QE PO E SHANI ADELINEN KREJT KLLOSHAR JENI SE FEMER MA TE MIR NE KOSOV NUK KA PO JU KISHA LUT MOS ME FOL SHUM SE AJO KUR PO DESHET KREJT PO KINI QEF ME KQYR E KHA KISHE PE SHAJNA OOOOOOOOOOOOOOOO KLLOSHAR JRNI TE GJITH

Anonymous said...

valla adeline hallal te koft... bineq ke lind edhe sen spo vrehesh... perhajer zemer! .. a vendose more n'emra? hahah qe veti fan-sat e tu nese kan naj ide :P hehehehe

perhajer perhajer!
(mule tash shko kallxoj nones)

Anonymous said...

O ZOT NA BWJ TW SHOHIM DHE TW NJOHIM TW KOTWN DHE NA LEHTWSO LARGIMIN PREJ SAJW...........
O ZOT NA BWJ TW SHOHIM DHE TW NJOHIM TW VWRTETWN DHE NA LEHTWSO PASIMIN E SAJW....................

Anonymous said...

KJO DUNJA WSHTW SI NJW DERW QW CDO KUSH VEC HIN E DEL......

Anonymous said...

kush te tha ty bre qi adelina ka ba bineq po te thom se nuk asht e vertet veq kisha pas qef me dit kush te ka than edhe kush je ti

Anonymous said...

VARRI WSHTW SHTWPIA JOTE.
DHEU SHTROJA JOTE KRIMBAT DO TI KESH SHOKWT MW TW AFWRT
RINGJALLJA E MADHE DO TW JET TAKIMI YT
MOS VALL PRET TA HAROSH EDHE FENW TWNDE?

Anonymous said...

hej bre a jeni normal more katundar te flliqur qe po shani kshtu po ju pra sigurisht i keni motrat e juve qishtu hej bre kurr stsndardet nuk kena mi plotsu a kallnu folni qa te doni se me adelinen nuk ka edhe pik.

Anonymous said...

UHHHH TI QIFSHA STANDARDET E NANES UNE GJUMIN GJUM SMUN PE BAJ E TI ME FLET PER STANDARDE NE QOFT MBET ME I MBUSH STANDARDET ME FEMNA CULLAK MOLDAVIA MOTI I KISH MBUSH PO VEQ E KA MBUSH EVROPEN PROSTITUTKA E KURGJA TJETER HE TI QIFSHA STANDARDET E NANES.

Anonymous said...

E more kastravec me kan ti njeri i kulturun mas pari nuk kishe sha e le ma ti po me kalxon per standarde e per moldavin mu nuk po me intereson moldavia po po me intereson KOSOVA edhe qa ka lidhje qi adelina esht cullake ju krejt qasi pi doni

Anonymous said...

ASNJWRI NGA SHOKWT SI DI HALLET E MIA SI QENKA KJO VDEKJA NUK DI NJERZIA.

Anonymous said...

e more ju adhurusit e pakt e adelines po me doket mu qe ju nuk mpaskit sy po nejse per veti e kini a e dini qe adelina s vyn kurgju

Anonymous said...

PO TUTNA KR PO TE SHOH E TI VEQ PO DRIDHESH EDHE PO TE KA HIJE BILE shum qesharake je ba bre hahahahahahahahah rraspija.

Anonymous said...

oj adelin krejt si te gjyshes time e ke trupin ajo eshte 88 vjeqare hahahahahaha

Anonymous said...

PUNONI PWR KWTW BOTW AQ SA DO TW QWNDRONI NW TW
PUNONI PWR BOTWN TJETWR AQ SA DO TW QWNDRONI ATJE
KURSE PWR ALL-LLAHUN AQ SA JU WSHTW I NEVOJSHWM
KURSE PWR ZJARR AQ SA MUND TW DURONIIIIIIIIIIIIIII...

Anonymous said...

MARRE DUHET ME JU ARDH QA PO FOLNI JU PO TRUP MA TE MIR SE TE ADELINES RRALL E GJEN DIKUN SE ADELINA NESE NUK E DINI KA QEN EDHE MISS MERRNI INFORMATA MA SHUM E MOS FOLNI PA LIDHJE

Anonymous said...

Hahahah mis adelina , po po une skam nevoj te marr informata se e di qe ka qen mis se vet ja kam dhen qmimin e ndsh me dit qfar qmimi i kam dhen te tregoj ka qen qmim modest nje kime kari ja vjerra ne qaf i thash per mis.
Po ajo veq silikon asht po spo dishit sen.

Anonymous said...

mas pari po te thom se ti edhe kryetar i KOSOVES me kan

Anonymous said...

mas pari po te thom se edhe kryetar i KOSOVES me kan ti ski shans mi me pa live e le ma me i dhan qmim se ajo njerzit si ti nuk i kqyr me sy

Anonymous said...

O veq nese vdes ni her e ngjallesh apet nashta munesh mi dhan ti qmim adelines a po kupton o i keq se ndrysh jo o boll e ka adelina qi juve djemve ju kalli krejt iiihhhaaaaaaaaaaa u knaqa

Anonymous said...

çELWSAT E NGADHWNJIMIT
-çELWSI I KRENARISW:RESPEKTIMI I ALL-LLAHUT DHE I PROFETIT A.S.
-çELWSI I RISKUT:DEVOTSHMWRIA DHE ISTIGFARI;
-çELWSI I XHENETIT:NJESHMWRIA E ZOTIT;
-çELWSI I IMANIT:THELLIMI NW KRIJIMIN E ZOTIT;
-çELWSI I MIRWSISW:SINQERITETI;
-çELWSI I GJALLWRIMIT TW ZEMRWS:STUDIMI I KUR'ANIT,ADHURIMI NATWN DHE BRAKTISJA E MWKATEVE;
-çELWSI I DITURISW:TW PIETURIT MIRW DHE TW DWGJUARIT ME VWMENDJE;
-çELWSI I NGADHWNJIMIT:DURIMI;
-çELWSI I SHPWTIMIT:PWRKUSHTIMI:
-çELWSI I SHTIMIT:FALENDERIMI;
-çELWSI I DWSHIRWS PWR AHIRET:PWRPJEKJA DHE ASKETIZMI NW DUNJA;
-çELWSI I PWRGJIGJES NGA ZOTI:DU'AJA [LUTJA]

Anonymous said...

Valla sme kalli as kari spo me han per te edhe mos te ardht merzi shpesh e kam pa edhe live tu kendu dhe jam ulur ne tavolin me te ne cyrih te zvicres mos te ardht merzi edhe djerse hahaha por nuk jam ulur me te ne tavolin sepse doja te ulem me te por jam ulur per shkat te sabri fejzullahut ke edhe mora nje foto me te .
E ti shkeko mos me trego ti se ske mbet ti me me vlersua se sa kam shanca une se qiftet e tuja edhe te zhveshura me i pa i mbuloj ok sepse kam shkruar shpesh edhe me lart qe mua me pelqen nje femer e veshur si i ka hije e jo si prostitute e moldavis e te rusis.
po spo dishe sen ti shko bone shurren e bir e flej .

Anonymous said...

hey girl, do u do crack?

Anonymous said...

Adelina, foreal, do you do crack? and did u really have sex w/ some guy in Debar for a BMW? or was it a benz? lol

Anonymous said...

ooo shkelja pash zotin e mos um lodh ktu tu shkru palidhje po ne baz te shkrimit tan po dokesh qfar njeri je i pa kulturun e nese don vemen te mblune shkon me MAROK qatje nashta e gjan naj nja po sma merr menja qi ty te jep dikush qik se koke idiot

Anonymous said...

hahahah oj lop po ti spo dishe sen bre he mjer shpija qe te ka une skam then te mbulume po te veshur si njeri e jo gjijt jasht si te lopes a morre vesh oj lop po me qen e veshur si njeri se medet ku sen spo dishe po shko lopo qitju pulav me hanger e qitjav lopve ushqimin se skoke per kurgja e sa per me me tregu se a me ka jep kush a jo mos te ardht merzi i kom marr me qef gjith e ket qe e kam tash ne shpi esht gruaja jem e 3 me radh se dy i kisha me heret edhe qun krye se dojshin me vesh badi e miniqa e i qova ne pidh te se emes se te une nuk ka as badi as miniqa ok shko shkeko flej se hala ne gjum qenke veq ma se pari shko bone shurren se po pshurresh ne krevet a najena hahahah.

Anonymous said...

Khuuuuuuuuuuu ktu po u rrokan keq haj qka i paska than ky nalt hahahah SHKO BANE SHURREN E FLEJ HAHAHA qysh more njeri ashtu aniiiii PO PSHURRESH NE KREVET hahahaha khuuuuuuu khuuuuuuu po lene more mos u rrokni per adelinen se ajo u shit per pare ajo i hjek edhe breket e le me tjerat hahahah pse a mos po kendon ajo qe na don neve shum a jo valla veq me marr pare e i ka gjet budall njerzt veq me pa te zhveshur e blejn kumedit sa nje dvd

Anonymous said...

hej shko ne rrs per mu se nuk po me intereson a je i martum a jo he mjeet ato qika qi te paskan marr ty se une nuk kom koh mu merr me njerz si ti idiota se me fal po po folshe shum palidhje se une shurren e baj kur du po shko ti msoj ato grat e tua kur me ba

Anonymous said...

she is absolutly fantastic! her voice is amazing as hell

Anonymous said...

hej ti qi koke kan 3 her i martuar mir ta paska ba qikjo qika se nime idit te koke se marre du

Anonymous said...

se marre duhet me te ardh

Anonymous said...

FUCK AAAAALL of you qka e shani ADELINEN....HEY a spo e shihni se o ma e mira bre?????
Vazhdo keshtu Adelin mos i degjo kto cka thun...BIG KISS

Anonymous said...

hej Adelin nese e lexon kte tlutem me shkruaj dicka pleaseeeeeeeeee!!!! Je ma e miraaaaaaaaaa nket BOTE e jo vec nKosov....Nga Tetova..Big KISS

Anonymous said...

ahahah serieu vs s'avez ske c une pute serieusement o_O ??? adelina c'est pa une pute cOme kelke personne le disent c vré kel abuze parfOis cOme el s'abille el ce mOntre trO est tOus mé On px parilé cOmbien tu vx kel a jamais baizé dOnc tg S.T.P .... arreté de parlé betêment si vs s'avez rien du tOus mé vs êtes ke des jalOuse ki savent ke traité est racOnté des mithOs.. mé même si ce serai une pute keske ca px vs fair el fé skel vx c ca vie est pa la vOtre... mé c pa le cas c pa une pute c juste kel ce mOntre trOo... bref vOila kOi ... bye bye bisOuXxX

Anonymous said...

ADELINA ISMAJLI OSHT MBRETRESH DHE SKA FJAL OK ADELINA VEQ VAZHDO EDHE MOS TS NIN PER TE TJERET QKA SHKRUAJN KOT PERSHENDETJE NGA NY

Anonymous said...

Kurv piffff ncuk ncuk nuk esht se qka te ban i ka hije se Adelin mooo:D

Anonymous said...

valla krejt i ka ra se nuk po din as me kendu vetem aj trupi i ka met i mir se fetyra ju ka ba si e machel gjeksonit krejt si dhompir aaaaaaaaaaaaaaaaaa e ma mir eshte si te ka fal zoti se sa me ndryshu e tani po te del ma keq a tungggggggg nga mitrovicalikja aaaaaaaaaaa

Anonymous said...

hej ti qi po thu ngomni ngom edhe ti se nuk e kam prej gjelozis po i ka ra o djal e ti ma hanksh bothen masi po thua hahahahaa mitro

harry said...

nuk po ju njofi po as nuk po dua me ju njof po une jam nga obiliqi po jetoj ne australi po a dini qka
kosovarve ju duket adelina e bukur se eshte e para bich ne kosov qe eshte zhveshur ashtu si sot po ne kosovaret jemi me respekt kemi nje karakter te fort po nuk keni se qka te flitni per adelinen se ajo eshte fuckin ass hole
ok she is the most slut bich in kosovo
fuck her nuk kisha ber sex me te edhe me me pagua mua po sa i perket leonores she is most beautful girl in the world leonora ti dhe as kush tjeter pop princess per muzik shqiptare tung tung adi adi a din qka ku e ke babin se po thue a bre bre babi a din qka une per vete e kam pas denim prej babit tim nje dit vetem se e kam perdor ket fjal sikur ti a bre brebrefsh mut adelina ok

Anonymous said...

77.deri sa tua hapim njw derw
dwnimi tw ashpwr,atwherw ata do tw mbesin aty me shpresa tw humbura.
78.Ai wshtw qw ua krijoi tw dwgjuarit,tw parit dhe tw kuptuarit e juaj;SA PAK JENI MIRWNJOHWS.
79.Dhe Ai wshtw qw ju krijoi ju nw tokw dhe vetwm te ai do tw tuboheni.
80.Dhe Ai wshtw qw jep jetw dhe vdekje ,dhe vetwm Ai bwn ndrimin e natws e tw ditws;SI NUK E KUPTONI?
81.Por ja ata flasin,ashtu si flisnin ata para tyre.
82.Ata thanw:PASI TW VDESIM DHE TW BWHEMI ME ESHTRA TW KALBURA,A DO TW RINGJALLEMI?
83.Kjo na wshtw premtuar ne dhe prindwrve tanw mw parw po kjo nuk wshtw gjw tjetwr pos njw mit i lahtw!
84.Thuaj e kujt wshtw toka dhe cdo gjw qw gjendet nw tw nwse je qw e dini?
85.Ata do tw thonw e ALL-LLAHUT atwherw thuaju:PWRSE PRA NUK MENDONI?
86.Thuaj kush Zot i qiejve dhe Zot i arshit tw madh?
87.ATA DO TW THONW :ALL-LLAHU!
Thuaju
E PSE NUK FRIKWSOHENI PRA?
88.Thuaj nw dorwn e kujt wshtw i twrw pushteti i cdo sendi dhe AI wshtw qw mbron kw tw dojw e qw prej Atij nuk mund tw ket tw mbrojtur,nwse je qw e din.
89.ATA DO TW THONW NW DORW TW ALL-LLAHUT!
Thuaj
E SI MASHROHENI PRA?....
AJET KURANOR.

Anonymous said...

kuku adelina ma e mirja n bot bre
zanin e ka te mir shum a kqu krejt e mire pa bahane hiq hiq hiq
e bre nanen juve qe po ju vje inati a

Anonymous said...

hej nuk munesh me krahasit adelinen me leonoren se adelina eshte mbretresh e kenges dhe e bukuris e leonora si lop eshte katunare ma ma tung nga mitrovicalikja

Anonymous said...

tu lumt dora mitrovicalike se ashtu ashte ku munesh me krahasu leonoren e me adelinen aADELINA eshte moderrne e leonora a e ke pa qysh veshet si me dal ne ren te nuseve hahahahaha e Adelina eshte SEK SEX te kall krejt kur del METI NGA BELGJIKA

Anonymous said...

une e njo qita qi po thot mitrovicalikja ma e hupt se kjo nuk ka nuk di qa asht mir e qa asht keq ju kisha lut mos e perkrahni se nuk e njihni ju

Anonymous said...

me falni zonjush po nuk keni shanc me me njoft se un jetoj ne holand e jam nga mitrovica po mos ja fut kot pa dit se kush jam a morre vesh te lutem mos me kap per goje nga mitrovicalikja

Anonymous said...

OOOOOOOOO spo me ha leshi per asnje as per Leonoren as per Genten as per adelinen por e verteta eshte kjo femer me e mbajt veten me veshje ska si Edona shifeni spotet e tani flisni e keto qe zhvishen jan marrja e popullit shqipetar he hitleri nanen jav ********** se na bat hor.

Anonymous said...

Heheh SHOTA VIDEO e ke flliq edhe vallen e shotes mos qoft shota me both e gjij cullak me dal he zoti te marroft.

Anonymous said...

heeeejjjjjjjjjj qe po thu per edonen qe veshet bukur po ajo nuk ka trup me u vesh ne miniq a po diqka tjeter si keto te tjerat e keto tesha e qesin pak mir a

Anonymous said...

HEJ bre mos ma permendni edone se aajo me ba mu vesh si adelina bahet hor se kurfar trupi nuk ka e ajo le te rren sa te don se nuk du mu vesh

Anonymous said...

O kush je ti bre qi po thu se EDONA veshet mir po normal qi ajo po veshet qashtu se nuk e ka trupin e mir e normal ska qa me ba duhet mu vesh per mos me qesh njerzit me ta se me ba mu vesh aJO ME MINIQ a diqka tjeter si adelina p.sh bahet hor

Anonymous said...

ADELINA,ti je nje dhe vetem nje, askush kurr smundet me ta kalu. Qka ben te ka hije dhe kush fol keq per ty veq ta ka inati, qka po juv intereson atyne a je ti kurv a jo pse spo i kqyrin punt e veta se mendoj qe krejt kan probleme ma te mdhaja se me fol per dikun. Por nejse ska problem kush fol vetem po i hup fjalt palidhje se e di qe ty nuk te intereson qka thojn tjeret. YOU ARE THE BEST AND NO ONE CAN NEVER BE BETTER THAN YOU. PRA NGONI O SHQIPTAR MOS U LODHNI PALIDHJE SE SMONI ME JA KALU ADELINES!

Anonymous said...

Eh kjo o vec nje kurv qe fiton publikun duke u ekxpozuar dhe jo me karieren e saj !

Anonymous said...

boll kurv e madhw jw veq kush ta ka inati ty adelin se ma kurv se ti nuk kah hahahahhahahah te pershendes

Anonymous said...

oj adelin munohesh mu kan diqka ama nuk je genta asht ma e mir e ma simpatike se ti ty te ka dal moda ma lej te tjerat hahahahahaha

amire said...

OJ Adelin ma e forta ej hiq mos ta nin ty se Genta te gishtat e kambes s te arrin ma e fortaa je a po kta katunart kishe po thojm diqka hi ma e forta je a.

pr_chik said...

hi adelinna, ti je the best chick and you make us proud to be shqiptar I LOVE YOU ma e forta je leonora osht ni little BITCH qe qihet neper ara me kuala TE DUA ADELINA je star loqka jeme mpuch

valza said...

adelina je vertet nje yll i estrades kosovare, qe kur kam qen e vogel gjithmon te kam dashtu andaj derisa te vdes ti je my number 1, ADELINA ROCKS PEOPLE CUMMON ADMIT IT LOOSERS

Professori i fizikes said...

adelina bre Zoti te rujt ta ha loqken edhe shpirtin edhe njeri be qysh pe mban qat trup sikur kate moss top_model je ti be bukuroshja jon ne kosovaret krenohemi me ADELINEN ton ah kur del ajo pela (Leonora) mos vet a beso kur te del ne tv qa me vjen marre sat mundem me ndrru channel se marrja e zotit ajo po bon sex me vet veten se spja rrass kush lol, bile gati harova qato flok gati i ka mi rras se veq lesh po hanke ajo bile ndoshta krejt flokt e pidhit i ka honger e tash ppi han leshin e kres, ADELINNA PASH MU RREHE EDHE NI HER BILE QITJA VETEN PREJ HUJIT PLUS MOS HARRO ME JA PSHURR AT GOJ TE KARIT

Anonymous said...

hey ti "shqipja me 2 krena" qe spi lejshe motrat me dal as mu vesh ashtu si duhet qe ma ke shkru ktu ni roman ncncnnc has racist te koke qka tkan bo zezaket ty aaaaaaaaaaaaaaaaaaa nenen une ty hitleri ka vdek ok??? tina-monda

Anonymous said...

vet fakti qe esht shkru kaq shum per adelinen po tregon qe esht big star i kosoves ,,,e kush nuk e don adelinen mos te kqyr more e mos folni pallavra si grat e kqija qy ncncnc

Anonymous said...

tung nga gjyli dhe egzona
adelin je miss bota
ty as njera nga këngëtaretnuk tu afrohetas deri te thoni i kembes se je ma e mira qdo gje qe ti e bon te ka hije
ti je ni yll i madh Ata qi te thoin gjithqka nuk jan normal

Anonymous said...

hej adelin me t vertet je e bukur edhe n muzik edhe me bukuri mu ma merr mendja se ni her nuk ka konkurenc per ty vetem vazhdo je ma e mira plasi (super selakt)a sa i perket leunora jakupit kisha ba terror dhun sexi n to me t vertet e kisha plas kar

Anonymous said...

Adelina asht e para e vetmja legjend Shqiptare e Kosovare e tipike Evropiane, ajo nuk asht per ta degjuar Katunart se ata dihet se nuk kan shije muzike e veshje,me kan me sharkija ju pelqejn ma shume katunarve,....
Adelina ti je e para per qdo lemi dhe Simbol i Kosoves.

LIBERTA said...

TUNG ADELINA ISMAILI ZEMER TE KAM TE PUTH FORT TE DU SHUMMMMMMMMM SHUMMMMMMMMM TE PUTH ME GJITH ZEMER TE UROJ SUKSESE

Anonymous said...

ADELINS ist cool, mach weiter so IHDL
ADELINA number 1

liberta said...

adelin a mujsh me ma dhen msm tend po te duesh msm tim treco edhe ta jap te dua shum adelin ismaili te puth shum.

Anonymous said...

qui a dit a adelina qu elle es une sale put,nuk ja ka qellu hiq
po nejse ai qe e ka shkru kurvan esht vet.va te cacher

Anonymous said...

adelin je shum sexi
let mundohen sa te dojn kengetaret e kosoves mu dridh e mu desh lakuriq ,nuk e kan stilin tend.ti je numer 1.nje adelin e ka ba nana.

Anonymous said...

oooj adelinaaa, po ma e mira je!!! mos ta nin hiq nese fol/shkrun dikush keq per ty, se veq inati ta kan... s'ka kerkun ksi qike si ti, krenar osht kosova qe t'ka ty!!! te dojna krejt shume :-)

Anonymous said...

Valla Adelin me te vertet nuk po te kuptoi me plot kuptimin e fjales po te thom se ti je RRASPIJA MA E MADHE NE KS. dhe qdo dit e me shum ti po e verteton kete po nuk po te kuptoj pse spo sillesh si femer e vertet SHQIPTARE.

Anonymous said...

oooooo ski nevoj me kuptu ti se boll palidhje po shprehshe more papak se ajo nuk asht rraspi po bukuroshe

Anonymous said...

nuk jam drenicak.adel...je nje degjenerim i gjenerates se re.
ske lidhje me kendue te sygjeroj te vish ne londer te vallzosh (beli dansing). ndersa fensave tu, ju preferoj psikiatrin

Anonymous said...

OJ MOTWR MUSLIMANE!
ZGJOHU NGA HUMBJA,KTHEHU TEK ZOTI IT
QW TW KRIJOI,PWRKUJTOJE VDEKJEN,AJO QW NDANW SHOQWRITW,AJO QW LENW FWMIJWT JETIMW,WNDWRUESEN PRERWSEN E SIGURISW DHE WNDRAVE.

Anonymous said...

KUR MUSLIMANT MBROJN NDERIN E VET,KUR MUSLIMANT I MBROJN TW DREJTAT E VETA,KUR MUSLIMANT NGRIHEN TW LUFTOJNW DHE E NGREJNW ZWRIN PWR TW DREJTAT E VETA ,ATA ATWHERW QUHEN TERORISTAAAAA.

Anonymous said...

BUKURIA E VWRTET GJENDET NW MORAL
MIRWSIA E VWRTET NW SJELLJE DHE SHKWLQIMI I VWRTET NW MENDJE

Anonymous said...

AH!
SIKUR TA DINTE POPULLI IM
SE CWSHTW AHIRETI????!!!!!!!!!!!

Anonymous said...

NE BESIMTARWT PRETENDOJMW XHENETIN E ALL-LLAHUT KWSHTU QE E URREJMW KWTW BOTW QW TW KWNAQEMI NW BOTWN TJETWR...

Anonymous said...

Valla se di pse po thojn Adelina eshte e mir se Adelina asht shum e keqe dhe nuk vyn sen dhe as ni bukuri nuk e ka ne trupin e saj

Anonymous said...

cece po be ju kursem Ho! mi badijava folni Ktou ene va Thini Topat njerzve tjer. ene o boheni Pisa po Ngjoni Muzik e mo Haniaushto si nouk Haet :)

Anonymous said...

ta shtifsha karin

Anonymous said...

You have an outstanding good and well structured site. I enjoyed browsing through it
moroccan interior design cheap ringtones video phone spongebob square pants farmer insurance company porsche cayenne online casinos weight loss programs gay lesbian depakote drug interaction progressive auto insurance fishing lure southwest airlines computer based training natural viagra receipt printers estrin diet pill fiat del notario publico web page design

Anonymous said...

E Madhja Adeline...
Jam luftetar dhe te kam urrejtur shume sepse isha xheloz qe nuk do te arrija te takoja kurr.Nuk kam turp te tregoj...
Por kur te degjova duke kenduar USHTARIT TIM dhe kengen e SELMON KADRISE live,sot jam ne gjendje ta jap jeten per ty...
Ti je simboli i Kosoves...
Ti je flamuri im,patriotja ime,zemra ime,fryma ime...

Anonymous said...

ADELINA JE ME E BUKURA DHE ME E MADHJA NE BOTE
JE NE ZEMREN TIME DHE KURR NUK TE HEQ SE JE SI SHPIRT
TE DUA ME GJITHE SHPIRT KENGETARJA ME E MIRA NE BOTE
FANSJA JOTE ME E MADHE
KAM NJE MOTER DHE DY FEMIJ DUHET TE ME NJOHESH
TE PUTH SHUME SHUME FORT
ELISA

Anonymous said...

KUSH E SHAN ADELINEN ROPT MOTRAT FIS E FARAFIS MU NE PIDH
JA QI ROPT
SE ADELINA ESHTE KUKULLA E SHQUIPERIS
EDHE NJEHER ROPT MOTRAT ATO QE E SHAJN
ELISA

Anonymous said...

Adelina isch die geilscht.... edhe bse vishet e andej kendej i ka hijet qka te ben.. ihr händ voll kei ahnig..

adelinen e adhuroj shum... vetem vazhdo.. hehe

a big kissss...

Binaaaaaaaaa said...

Gooo ADELINA .. girl you're so PERFECT !!! ;)

Ani kush jeni ju more se po e shani aa , qy se po boheni ju KURVA !

Byeeee x BINAAAAAAAAAAA

Anonymous said...

Adelina osht nje femen me stil modern qe pak munden meju afru përjashtim yllave te holivudit,,Adelina osht nje femen thjesht fraeric pa komplekse. ju qe llomatni kunder Adelines jeni vetem njerz qe skeni lidhje me jet. E sa i perket Leonores nga Drenica ajo osht nje zallog,, qfar sjellje ka bo ajo shputejk ndaj Harimataharit osht tregu shum e dobt siq osht Leonoren e urejn shum shum,,,,, Adelin hallall kralic je tka hije vendi llokum tkena,,,,,,, cao nga Norwey Albina,,,,

Anonymous said...

Zdi pse jena ksi populli i keq edhe nuk dojm mi pastru ket fjalor.
po mbasi i jepet mundsija gjethkujna me shkru keq shum. qka lexova deri tash vetem rrugaq e rugaqe fjal ndiva jeni njerz pat gdhendun njerz pa shije jete njerz pa prirje njerz pa obligime thjesht rugaq e rugaqe jeni ju qka po shpreheni me fjalor pissss.. Adelina tpershendes shum po sikur ta kom nje mundsi vetem me pi ka nje kafe se bashku se ja vlen tkena mat miren femen e jetes femen me prirje legjend je mpuqqq cao nga Albina..

Anonymous said...

sa i perket Harimatarit Leonora ja ka ba 8 me 2 , po shqiptart smarrin vesh. Me ju tregu te drejten ma heret e kam pranu se adelina veq knon bukur e per bukuri sja ka lshu rrugen LEONORA kerkujt , e tash pom vjen shum mire qe GENTA-gjilanasja jone e famshe ja ka marr Adelines *bukun*-si ka than aj i moqmi .Tash per tash GENTEN e kena per tanat sene , e sa i perket LENONRES e kishim lene MBRETRESH TE KOSOVES,

Anonymous said...

PERSHENDETJE TE GJITH!!
WILLCOME TO THE CLUB "HAXHERJA"!!
ADELINA ESHTE SHUUUUM NAJ VAJZA E BUKUR. PO AI QE SEDON ADELINA ISMAJLIN AI KA INAT DHE XHELOZI SHUM. SE ADELINA MOS ME PAS POS NAFAKE, SKESH MRRIHEN DERI "QETU", MANE NDERMEND QETA. ADELINA IS THE NO. 1! ADELINA IS THE NO.1! ADELINA IS DHE NO. 1! ADELINA IS DHE NO. 1! ADELINA IS THE NO. 1! ADELINA IS THE NO. 1! ADELINA IS THE NO. 1! ADELINA IS THE NO. 1! ADELINA IS THE NO. 1!


XHABILI <<<<

atomikja said...

Dans ce clip t'es vraimment nul!
On dirait une grosse pute!!

Anonymous said...

o bobobobo shikoni mos ju dal fryma duke qir se shum paskit dit te qini pisaaaaaaa nese nuk ju pelqen adelina shkoni shkruani atij ose asaj qe e pelqeni oki se nukbeheni shqiptar ju jo un jam nga maqedonia e e kam qef ju nga kosova e e shani ju nuk duni ta cmoni njeriun tuaj o more budallenj

Anonymous said...

tung une jam leonora te pershendes adelin je shum e bukur dhe vetem vazhdo se e para gjith kemekan e sa per deshun krejt po dalin ty bile te kah hie se del ne sken po keto femnat ks neper rrug pre zoti i vraft , ne ks uba ajo si nuk deshet eshte selajk ahhahah. dhe ju lutem popush mani komentet per veti e mos jathuni kerkujt hiq se boll fjal penale po folni ok.

Anonymous said...

QWNDISA GURRIN E çMUAR DHE E PASTROVA PREJ RRWRWS,
E BWRA QW TW SHKWLQEJW PA RREZET E DIELLIT , E TW ECW PA DRITWN E HWNWS
SYTW E TIJ JAN MAGJIK DHE BALLI I NDRICON PWR ALL-LLAH JEPJA HAKUN SE KOHA TW KALON

Anonymous said...

LARGOHU NGA MUZIKA SEPSE NUK BASHKOHEN NW ZEMRWN E NJW INDIVIDI DASHURIJA NDAJ MUZIKWS DHE DASHURIJA NDAJ KUR'ANIT
ANDAJ VEPRO ME MENçURI DHE ZGJEDHE ATW QW TW BWN TW LUMTUR NW TW DY BOTRAT(DASHURINW NDAJ KUR'ANIT)

Anonymous said...

o ju qe po thoni qe po xhelozojn ne adelinen o zoti ju marroft qka ju doket bre adelina ? del ne tv e veq e hap at goj tmadhe edhe deshet ncncn . ju fansat e saj : shkoni te doktori e kontrolloni syt e vesht
se ma kengtar ma tkeqe kurr njet skom pa edhe televizotin po ma flliq ncncnc 0. i pershendes te gjitha qe jon not fan from adelina:D

Anonymous said...

NKET KOSOV AS NI KENGTAR THAJRIT SKA

altin said...

hello.edhe une pajtohem me mendimin se adelina eshte yll i gjall,kurdoher te nxjere kenge asaj i behet hit,secila kenge e albumeve te saj eshte hit,jam nga maqedonia,tetove,dhe adelina pelqehet shum ktu te ne,puthje per ty Adelina nga une Altini,te dua shume

Anonymous said...

oj elisa qe po shan ma q... k... siq du un.

Anonymous said...

JU QE FOLNI KEQ PER ADELINA ISMAJLIN SIPAS MENDIMIT TIM JU JENI TE MARR SEPSE KOSOVA KA VETEM 1 YLL E AJO ESHT ADELINA E ASKUSH TJETER PO JU PERPARA SE TE FOLNI NDONJE TE PA VERTET PER ADELINEN KENI PAK TURP PREJ VETVETES OK DJELLZA NGA USA

Anonymous said...

Katunart deri dje skan dit qa eshte kompjuteri as televizioni, tash u ba katunari i dishem......edhe po shan neper foruma....KATUNAT KE BLE KOMPJUTERIN POR KULTUREN SKE ME MUJT MI BLE KURR ..HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH

«Oldest ‹Older   1 – 200 of 226   Newer› Newest»