Monday, March 13, 2006

Bleona Qereti Video

Bleona Qerreti Video

98 comments:

Anonymous said...

e bukur je e bukur

Anonymous said...

Oh my god. Me Kurve se kjo spaska.I paska ikur mendja fare.
She's trying tooooo much

Anonymous said...

PSE MIRRENI ME TE VETEM TA DINI SA KARA KAN HYR NE PIDH TE SAJ TURP DO TU VINE EDHE JU

Anonymous said...

turp tu vi juve qe shkruani keto komente se bleona eshte shum emire

Anonymous said...

PUSHONI MER NJEREZ SE KESAJ ESHT PER TI QI ATA ROPT KU TI KET A MOS TA PAFSHA ATE FTYR SE ME TE PA PIDHIN KOM ME TA BO MA TE MADH SE KOKA MOJ KURV

BLEONA said...

banja motrave enenes ore i zi se mua ske cme ben

Anonymous said...

valla boll e bukur bleona..mos ta nin hiq oj bleon se kush flet keq per ty , inati ta ka...te pershendes...tung tung Saranda nga zvicrra :)

Anonymous said...

Bleona je me e mira. Mos u pergjegj ne provokimet e te pandergjegjshmeve. Ti punen tende e kryen super.Tetovari

Anonymous said...

Kenga eshte e bukur, po ti me bleona i paske marre rruget. Qe te shesesh nje video sdo te thote te dalesh almost naked dhe te make out me nje zezak. Kam patur shume respekt per ty por kjo video me beri te mos kem me respect per ty.Shpresoj qe ne te ardhmen ti vesh me rendesi kenges se sa videos.
Bye nga Clearwater,Florida

Anonymous said...

kushe e shan bleona qeretin do ti shkerdhej ropt

Anonymous said...

Te na i hash te tere, ti si duket qenke si ajo ose te pelqejne kurvat. Well go ahead looooooser

Anonymous said...

u r so sexy

bleona said...

faleminderit per mesazhet tuaja. E di qe te gjitha jane te verteta por s'kam cte bej.une vdes te jam cik bitch.

bleona said...

faleminderit per mesazhet tuaja. E di qe te gjitha jane te verteta por s'kam cte bej.une vdes te jam cik bitch.

Anonymous said...

Bleona u rrite ne Elbasan e more rruget e Tiranes dhe te Europes , Tani po e provon edhe ne Amerike?
P.S Sa per bukuri e ke rregulluar pak me operacione plastike por ketu ne Amerike sta fershellen njeri sepse ka shume "competiotion", dhe ti je shume larg. Edhe nje sygjerim po deshe "vithe te medhaja" mund te shkosh ne LA per operacion plastik.

Anonymous said...

Bleona Kisha shume deshire te shikoja pa " make up" dhe operacione plastike.
Do ti zhgenjeje fanset e tu.

Anonymous said...

shko mor kertoll k... ku kupton ti

aristoteli said...

je nje e tmerrshme qe s'ke shoqe.
je shume fallco.je plastik e gjalle.je si tip trape qe s'e nxjerr dot qimen nga qulli.

Anonymous said...

oj bleona shume e mir je po e ke flliq veten me familjen bardha ne amerike se bardha i ka djemet pedera

Anonymous said...

me ate djalin e ekrem bardhes qe ke dale apo po del gabon shume se ashte peder (homeseksual) nuke te them nga xhelozia po ekremi eshgte i semut dhe gruan e ka crazy do ta vashdosh jeten te lumetur stay fare from bardha family

Anonymous said...

girl you rock.... you are the best:)hehe.....

Anonymous said...

vashdo me keng!

Anonymous said...

kush tha se Bleona eshte kurve ajo mksimumi ka dale lakuriq dhe ka bere video porno,sikur cfare ka bere,c'eshte nje porno,punemadhe.PO me e keqja eshte se ajo ka nje ze cjeres dhe aspak te bukur,dhe interpreton si avdalle,ska pike lezeti.E tera debile ne te gjitha aspektet dhe te keqen e hundes qe e ke patur si shtriga e borbardhes,po rofte kirurgu jot qe te beri njeri.

Anonymous said...

e mir esht nejse u be se nuk ka qen fare si t'ja fillojm krejt me be operacione plastik sdo te jet as nje njeri i keq ne ket bot thuja kush ka pare esht i mire ose e mire a?? seshte normale kjo bleona nuk ka qen e knaqur me veten e saj dhe beri qmos me ndryshu veten ne qdo aspekt ncncn kurva shqiptare nejse ka plot po ksej sja kalon askush

Anonymous said...

OJ BLEON MA MIR ISH KAN ME DAL KREJT ZULAKA SE KESHTU A POTETOKET VETJA KUMEDIT QKA A PO PAK TURP TUHET ME TE ARDHA VEQ QE JE JASHT KOSOVES POT TE DOKET VETJA KUMETIT NAJ MRETI A PO TI RESPI MAS ROSPJAV ISHAE A KUKU AJA NANE EDHE AJ BOB QE TE PASKA HA PAK FTYR DUHET ME PAS A PO TI AS FTYR AS SEN NUK KISHE SOTI QE PO NA MAN NEVE SHIPTARVE A

Anonymous said...

PuPuPuPu si skeni turp qe flisni keshtu ketu mor jeni dhe shqiptar pa le U prish dunjaja fare ...

From : BeLLa_GirL :P

Ps: Pastroheni pak fjalorin se lat nam u bon shiqptaret gazi botes !

Anonymous said...

OJ BLEONA TI QENKE JNE KURVE SI NUK E PASKE SHOQEN EKAM PA JNE VIDJOKLIP TENDIIN LAKURIQ FARE TI DUHET TE JESH KAFSH E JO FEMER MALLKUA QOFSH SE NA FLLIQE MOJ KURV KURVE

Anonymous said...

oj bleona a se din se ka ZOT bre si sju vjen turp tw dilni ashtu ju duhet ta dini se xhdo veprim tuajin qw e bwni Zoti e din dhe e shef.deri kur do te vazhdoni keshtu deri kur do tju kap vdekja apo?duhet tju bjen ndwrmend se pas disa minutave mund qw tw mos ndodhesh mw nw kwtw botw.a mendon se do tw vdeswsh njw dit do tw kthehesh tek All-llahu por si do tw kthehesh a mendon ndonjw herw?ALL-LLAHU TW UDHEZOFTTTTTTTTTTT

Anonymous said...

bleona qereti is the best singer in albaina!!! this girl can really dance and move her body. she is also cute and has a nice body: i love her video called "boom boom" it was the best from all the other videos. so you go girl do your thing!!! bleona rocks 4ever!!!!

Anonymous said...

BLEONA zemra lene se ca thon te tjeret ti je yyli i shqiperis"go girl"amon dhe ju kosovaret kur flisni dhe ju dhe mos ngel rop njeri pa fol amon re dhe ju se ju ju ka lonn lufta me te meta mendore naj mos flnis gjona te kot se nuk ju ka hije kaq kisha

DURRSAKJA, NEW YORK

Anonymous said...

yo yoyoyo bleona hama karin se spo ma nin e ti qka e shan kosoven mo se ta qi robin ngoj ok mshele at goj kshir majspari a ka shku naj kosvar a dikush ok aspo shef se qeternndrish folin mothefuckers

Anonymous said...

KUR TW VENDOSESH NW VARR VARRI TW THWRET
A NUK E DIN SE UN JAM SHTWPI E KRIMBIT
A NUK E DIN SE UN JAM SHTWPIA E VETMIS
A NUK E DIN SE UN JAM SHTWPIA E ERWSIRWS
KWTW SOT E KAM PREGATITUR PWR TY E TY CFAR KE PREGADITUR PWR MUAAAAAAA......................

Anonymous said...

omgggg paaa qfar njerz jeni more juu kshyrne more punen tone leje keto rehat qyy e kto tjashtit deshen krejt amo kurr kurrgja sthoni nese del ni shiptartt klrejt e hapni gojeenn e mira eshte qika edhe nja qe ka thon " mos i ngo kosovaret ma hanksh ti K**** se mas pari kjo u bo e famshme ne kosov" ( STUPID FUCKER )

VEQ VAZHDO TUNG TUNG

LONDRA

Anonymous said...

mundohemi tw ndjekim evropwn e nuk po shohim se po shkojm drejt gropwsssssssssssssssssssssss

Anonymous said...

qe bleona eshte pidh i mire svihet ne dyshim,qe eshte buce jo e jo,qe e kan qi katunar te marum(po te doni permend emra.si thoni ta kisha qi edhe un se jam gjith ai çun

Anonymous said...

oj motwr muslimane:
zgjohu nga humbja ,kthehu tek ZOTI IT qw tw krijoi,pwrkujtoje vdekjen,ajo qw ndanw shoqwritw, ajo qw len fwmijwt jetimw wndwruesen prerwsen e sigurisw dhe wndwrave.
a nuk tw thwret kjo gjendje tw kthehesh tek ALL-LLAHU.

Anonymous said...

E DJESHMJA WSHTW WNDWR QW KA KALUAR,E NESWRMJA QSHTW SHPRESW E BUKUR NDWRSA E SOTMJA REALITET AKTUAL........................

Anonymous said...

O VELLEZER PO JU AKOMA NUK KENI MARE VESH QE BLEONA KA BERE VIDEO PORNO ME ZEZAK? PER PAK KOHE DO TA SHIHNI

Anonymous said...

SKENI TURP! JENI MBLEDH NE FORUM KREJT KALAMAJT DHE SHANI SIQ JU ADO QEFI! SHIKONI MFILLIM BETEN TUAJ QE SA HERE E SHIFNI NXIRRNI KARIN JASHT E I BINI ME DOR! JENI JU ATA QE BLENI CD DHE DVD E ASAJ DHE PASTAJ E SHANI!

Anonymous said...

NE BESIMTARWT PRETENDOJMW XHENETIN E ALL-LLAHUT KWSHTU QW E UREJMW KWTW BOTW PWR TU KWNAQUR NW BOTWN TJETWRRRRRRRRRRRRR.................

Anonymous said...

you are the most talented girl i ever seen keep it going and you are the best dont give f... what people say i love your songs and your personality

Anonymous said...

hey do you wish you could be like her but too bad you cant so shut your mouth because you are to stupit to talk about NR one albanian singer that is known in the all europe but oh GGod albanian dont know how to love their coutry and be proud that at list one person is traying to make albania be known in all world becouse most of the world dont even f...... know what albania is But we have to say we are next to italy or F...... greec eny way i am proud of her we are from the same city so i would love her to make more videos me zezak e me te bardhe DONT HEAT IT COUSE SHE IS CUTE SEXY AND WELL KNOWN IN ALL EUROP AND US A..AAAAAAAAAAAAAAAAAAA bleona she the best dont heat

Anonymous said...

PEMWT NUK KAN MW GJETHE
DHE ASAJ I KA VWNW
NJW HIJE TRISHTIMI
POR PAS PAK
DO TW VIJW PRANVERA PWRSWRI
DHE AJO DO TW LULZOJ SWRISH...
KWSHTU EDHE TI MOTWR E DASHUR
QW SOT E NDJEN VETEN TW MWRZITUR
DHE KE RWNW NW PESIMIZWM
PWRKUSHTOJU DHE ADHURO
ALL-LLAHUN E MADHWRUAR
DHE AI DO TW SJELL PWRSWRI
GWZIMIN TE TI...

Anonymous said...

MUND TA URRENI NJW GJW,POR AJO WSHTW E MIRW PWR JU;E MUND TA DONI NJW GJW ,POR AJO WSHTW E DWMSHME PWR JU- ALL-LLAHU E DI E JU NUK E DINI...

Anonymous said...

hej qysh nuk po te vjen marre qfar veshje e ki ti bre ani sidomos ne ne videoklipin boom katastrof edhe plus kangen e ke vjedh marreeeeeeeeeee

Anonymous said...

PUNONI PWR KWTW BOTW,AQ SA DO TW JETONI NW TW
PUNONI PWR BOTWN TJETWR,AQ SA DO TW QWNDRONI ATJE
KURSE PWR ALL-LLAHUN AQ SA JU WSHTW I NEVOJSHWM
KURSE PWR ZJARR AQ SA MUND TA DURONI

Anonymous said...

O NJERI O GABIMTAR
NIS PENDOHU SA MW PAR
RUJU TKECES MORI MOTWR
NRRUG TSHEJTANIT TI MOS SHKO
SE SHEJTANI TW MASHTRON
JETWN TWNDE TA SHKATRON
DHE IMANIN TA DOBSON
NW PUNW TW KQIA TQ UDHWZON

Anonymous said...

NUK KA DOBI NGA AJO KWNAQWSI FUNDI I SW CILWS DO TW JETW ZJARRI.......

DJALI NGA FIERI said...

PER ATE DURRESAKEN KISHA NJE KOMENT!TI MOJ PROSTITUTE DURRESI! SE TI DO JESH NJE NGA ATO PROSTITUTAT QE KANE DALE KOHET E FUNDIT NE PLAZHIN E DURRESIT EDHE NDONJE KOSOVAR KALIMTARE S'TA KA VARE KARIN SI KURVE E LODHUR E KTHYER NGA EMIGRIMI QE JE.EDHE E DI QE S'DO TE MBYLLET GOJA DERI SA TA BLLOKOJE NDONJE KOSOVARE GOJEN ME KARE.OK KURVE? NDERSA PER BLEONEN FLASIN VEPRIMET E SAJ,ESHTE PER TE ARDHE GJYNAH,I PAPARI MOS PAFTE KURRE. DJALI NGA FIERI!

Zef Leka said...

zojush Qereti sa thon kta burra dhe gra jan gjeloze besa se ti muc e kta nuk mujn per ata shqiptari asht mrapa por ti baje punen tante e ti lum zoti kraht bravo

Anonymous said...

Oj Bleona, shume e forte ije vec sme ka mbet merak me te pa asgje tjeter se te gjitha ti pame vec merak me mbet me te qi deri sa te thuash boll edhe prap me te qi e qi, mos me te shkue mendja ma per kar, se kur tqin tetovari smendon ma per tjeter.
Nese sbeson hajde provoje dhe do te bindesh...

Anonymous said...

o plera te digjineruera,,,po ca ju intereson ju se cfare ka bere kjo mer,,se ju jeni me cop cop se kjo.

DJALI NGA FIERI said...

HEJ SHQIPE,OSE ME MIRE NUKE PO TE THEM SHQIPE PO TE THEM PROSITUTE NUKE E DI SE C'FARE JE bure apo GOCE QE KE SHKRUAJTUR ATE MESA.PAK ME LARTE N.Q.SE JE bure,TI DO JESH I ATIJ RANGU QE SE KE PER GJE PSE TE QIHET NUSJA APO MOTRA NEPER KAMERA TE TV DUHET TE JESH IKENAQURE ME SA DUKET.PO JE FEMER,FELLIQSIRE TI DO JRSH KURV E SKADAR SI PUNE ASAJ QE KA FOTGRAINE PAK ME LART,SE SI KA NGELUR RRUGE TFETER PER TE NGREN BUKE,EDHE TI SI PUNE ASAJ JE.OK

Anonymous said...

JETA. KA KUPTIM VETEM NË QOFSE SJELL KENAQSI, E PER TE SJELL KENAQSI NGA JETA NUK DUHET KERKUAR KUPTIMI. E NEQOFSE KJO E BEN TE LUMTUR BLEONEN,NUK DUHET KRITIKUAR.......

Anonymous said...

mir e kini ma kurv se bleona nuk ka asaj i ka ikur mendja fare ajo esht e bukur por nuk din me e perdor bukurin e vet.

Anonymous said...

Une e kame pare Bleonen dhe tek blloku dhe ne New York. Ajo eshte shume e bukur dhe ka alamet trupi. Bleona hyn tek femrat me te bukura ne Tirane. Video klipi eshte shume i bukur, ska absolutisht asgje te keqe. Tek e fundit te gjithe shqipetaret te pakten ne New York me zezak jetojne neper pallate mos te them qe dhe shkojne me to. i uroj Bleones qe te fejohet me djalin e Ekrem Bardhes, se me te mire ska per te gjet dhe ta mbledhi mendjen.

Anonymous said...

damn u guys r mean to her leave the damn girl alone she can do what the fuck she wants to do!

Anonymous said...

bleona is the hottest chick alive!! can i see ur pussy and mi dick together

Anonymous said...

Je Bitch Per bukuri NO COMENT
Atyre qe te Ofendojn ,,,,,
Jav qifsha Ropt
Nese Mundem ta gjej nje keshtu si ti do e Martoj,
Bleona Stey Cool ,Don't let Mother Fackers Beet you ,Kiss ......

Anonymous said...

No Coment.se keta qe te perqeshin ,vajzat i kan me te ZEZA apo vet jan me te keqinje por te Mluta nje fjal popullore te vendit Shqipetar thon ( Gaca Mlut ta djeg Komen)Stey Cool You the one Make my day Good to go Bleona

Anonymous said...

BLEONA QERRETI eshte hera epare qe pote shkruaj dhe mebeso te adhuroj je emadhe e mrekullushme do deshiroja qe ti mos tu pergjigjesh idiotave dhe per ty qe besoke ne allahun ai nuk thote te merresh me keto pune dhe ju te tjeret pasrtoni fjalorin se vetveten tuaj po ulni se BLEONES si behet vone dhe persa i perket familjes BARDHA do miza si juve as qe i hyne ne sy.Te pershendes nga ZEMRA.MICHIGAN

Anonymous said...

bleona car ke bere per te qene kaq intriguese dhe kush jane ne te vertet enderrat e tua pervecse te shkosh me leke dhe ta besh veten te quhesh kurve dhe te besh sikur ste ben pershtypje pse se mbyll me nje film porno

Anonymous said...

ju lutem mos i komentoni fjalet e njeri tjetrit.kjo faqe eshte per bleonen.
Bleon qiu sa te mundesh,edhe me zezak.se kur te plakesh nuk te qi kush. vazhdo, edhe tu kisha lut qe te na sjellsh nje femi chokolat.

Anonymous said...

BLEONA ti je puro SHQIPTARE dhe mbaje koken larte se ty tepakten ste kemi pare duke u puthur ne buze me MOTREN tane sikure Adelina&Genta Ismaili. Keshtu qe njerezit si thone (qysh bre&si muc) As mos ju kushto vemendje se sja vlen TE PERSHENDES MICHIGAN

Anonymous said...

eh eshte e zgjuar po ce do eshte katandisure si ato prostituata qe per te mare nje dor lek cfare nuk bejn ,po ti bleona mund ti beje ato lek edhe pa bere filma porno apo ca vidjoklipe te qelbura qe per ty jan ok po degjo se cfare fansat e tu thon apo dhe ato qe te shohin ne ekran pate njohur fare te japin nje opinjon shume te keq ,me gjithe ate ne gjermani ike me nje nam te madhe ,po mos bej te njejten gje edhe ne usa ,

Anonymous said...

I have been looking for sites like this for a long time. Thank you!
» »

abedini said...

per kurvllek s'ta kalon njeri ua ke marre te gjitheve. je shume e piset ,peshtire, me perzihet kur te degjoj emrin.

todi said...

po s'te erdhi turp kur shkove me shokun xhemal??????
ai mund te jete gjyshi jot.
ughhhh sa turp.tuuuuurppppppppppppppppppppppppp.turp.turp.turp.turp.turp.turp.
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp. ti qofsh. debile,injorante,deficente,skandaloze.

Anonymous said...

me kurv se ty bleona nuk kam pa.je qi me te parin qe te ka dal. turp te kesh.

Anonymous said...

pse si thoni ju?nuk eshte kurv ajo qe ben video porno?e ka bo me te gjith.

Anonymous said...

po nuk kishte menyr tjeter ajo kurva me fitu lek?po duhej te qihej patjeter?idiotja .64

Anonymous said...

ajo eshte kurv me nam.kur e shofin ye tjeret nuk i thon si je?po sa here e ke bo?kurva e dreqit.

Anonymous said...

ajo eshte kurv me nam.kur e shofin ye tjeret nuk i thon si je?po sa here e ke bo?kurva e dreqit.64

Anonymous said...

ai qe tha kush e shan bleona qerretin do ti shkerdhej ropt,ti bej njeher njezit e tu pastaj tonet .ok?64

Anonymous said...

vazhdoni njerez shajeni kete kurven e mutit.64

Anonymous said...

bleona je kurv e madhe.besoj se te ka qir edhe ai jevgu tek vidioklipi apo jo?se jevgjit e kan edhe te madhe atee karin qe me ta fut nuk te del me .

Anonymous said...

bleona je kurv e madhe.besoj se te ka qir edhe ai jevgu tek vidioklipi apo jo?se jevgjit e kan edhe te madhe atee karin qe me ta fut nuk te del me .

Anonymous said...

bleona ti nuk je puro shqiptare sic thon te tjeret po je puro kurvvvvvvvv.,64

Anonymous said...

ti e do karin 70 cm te gjate qe te te cahet pidhi kur te futet .

Anonymous said...

po ju cuna sa e keni karin?e keni nai cik te madh apo jo?se kan nevoj njerzit per ate apo joooo?

Anonymous said...

omg , she is a bitch, all i can say, thats why in albania we have all people getting divorces, because of people like her showing her ass! and the person who said she is popular, sure she is if she shows her boobs and ass of course she is a kurve thats it! the best albanian singers are shkurte feja, you are a good singer with your voice not body! and she don't love god if she did she would cover up , one word for her bitch!

Anonymous said...

me njorante se shqiptaret nuk ka ne bote. le te shikojne njehere nenat e tyre, motrat dhe grate si ju qihen neper telefona apo pas shpive...e pastaj le te flasin per te tjera...sikur te kishin dhane kaq energji per pune te mira..tjeterkund do ishim sot...po ata merren me jeterat e te tjereve...pa shifni jeten tuaj e mos um shurdhoni ketu shume..
bleona mua sme pelqen si kendon...por menyra si kendon eshte zgjedhja e saj. dhe ajo ka te drejte te beje cka te doje me jeten e saj...
nje video e till nuk e eben dikend kurve..kurve jane ata qe merren me jeten e saj..bile te semure do thoja...ai qe ka sex te mire ne jeten e tij, nuk flet per seks..por e shijon..shqiptaret kane probleme ...sdijne cka dojne,..me pase mundesi shkojne me kurva..e jane vete kurvat me te medhaja..me vjen te vjell kur degjoj si shkruajne shqiptaret...

Anonymous said...

Moj idiote, ti siduket qenke me keq se Bleona qe flet si nje rrugace. Kur u be dhe surati jot te flas per seks qe me do e mos je si nga ato kurvat on call qe whenever a guy is horne they call you. Mos shkruaj me ne shqip se na i peshtirove te qenin shqiptare.

bleona said...

fliminderit per xhith cometet!! ju dua shum!

Anonymous said...

What is going on on this page .People ... Ne jemi ne shekullin 20 ,por MESHKUJT SHQIPTARE GJITHMONE DO JETOJNE NE SHEKULLIN E 10 .
bLEONA TE KAM PAS KOMSHIJE .yOU DOING GREAT .TRY TO COME IN TAMPA FLORIDA ...
MOS DEGJO KETO INJORANT ..SE VETEM INAT KANE .

beni said...

oj bleon mos ta nin je ma sex si . ja ke kallu kejt prostitutav hahahahah

Anonymous said...

oj bleona masi je prostitut a kishe mujt mu ma dhan edhe mu pak

Anonymous said...

EY per ju osht BLEONA KURV ene un nuk thaum se osht e mir,po ketu ne Europ normal jon kto gjerat.Ene un ne GJERMANI jetoj shoqja ma e ngusht si e kam osht ZEZAKE the un qetash se osht ajo Zezake seni thum NJERI KETQ osht,haj se ju nuk ini nmend.Per Bleonen folni a VIDEAT e 50centit i qelloni Raffal ska ndalje.Qashtu osht valla qashtu TUNG Bukuroshja e TETOVES

Anonymous said...

rgrthtyj,hj

Anonymous said...

me zizak shum curve

Anonymous said...

pershendetje Blrona qereti...
Je nji kengetare shum e bukur
the me pelqen shum se ja man drejtimin tend e nuk mendon se qa thojn tjeret ..... tung the nji jet shum te lumtur

Anonymous said...

bleona je shum sext be lock shum e bukur e forte dhe po e bon rini shqiptare me te pelqye a ben me u njoht ma se miri mendoj du me te ftu ne nje mbremje ne diber te maqedonis ok klm al_capone_roni@hotmail.com

Anonymous said...

o bleona jemi shum te lumtur qe kemi nje kengetare si ty te bukur dhe me nje ze te vecant mbi te gjitha shum sexi besoj se mund te vazhdosh akoma me lart suksese mos ua ver veshin se cthon leri te flasin.te pershendes lano[GR]

Anonymous said...

Bleona veq kush ta ka inati flet marrzira per ty,se gjitha i ke edhe si kengetare edhe si person,njerzit qe nuk kan me qka merren shkruajn keq prej xhelozis.
Te dua fort dhe je yll i vertet.
te dua fort nje adhuruse e jotja nga Kosova :)

Bleona Qereti said...

Djema,mua nuk me kane hyre kara por jam e rrethuar me kara si puna juaj.
Sa per ta ditur une jam qire me ate
jevgun e klipit dhe sjam kenaqur kurre sic u kenaqa me te.
Cmimi- 2500 USD
Nqs doni te me qini ky eshte cmimi.

Kurva juaj
Bleona Qereti

Anonymous said...

nmnnn

Anonymous said...

h5r2r5mto

Also visit my homepage fast loans

Anonymous said...

01espzodn

My webpage; payday loans online