Wednesday, March 15, 2006

Tuna Video

Altuna Sejdiu Video Tuna Video

23 comments:

Anonymous said...

tuna je shum emir dhe komplimente per kenget e mira na kenaqe rspekte nga struganka je numer 1

Qendrim Xheladini said...

Tuna, mem pas vet ti mua që të martohem ne te dy, nuk e kisha prit mem than dy here! MuahHhh te dua zemer... Tung Qendrimi

Anonymous said...

ej bukuroshe te duaaaaaaaaaaaaa

Anonymous said...

TUNG ZEMER shum e bukur je dhe zerin e heshem eke veq vazhdo se ti ja zbardh ftyren ILIRIDES
BLERIM tetovari SEEU

Anonymous said...

yeah baby tuna!!je ma e mira!!
shpresoj qe ket ver do te shoh ne kumanov!eja te lutem!
ciau nje kumanovare ne gurbet!

Anonymous said...

hey tuna je vertet nje vajze e bukur dhe simpatike!po edhe me shume me pelqen muzika dhe stili yt! drenicajka nga gjermania

Anonymous said...

Vetem komplimente pet ty bukuroshe tuna. Me stilin tend te bukur qe ke ti dallohesh nga kengtaret te tjera qe kendojne ne njejten kategori muzike.Te ka hije ty zemer edhe hiq ta u munduar! tung dhe pershendetje gjithve adhuruesve te tunes.

Anonymous said...

tuna ma s mir kendon dhe me e bukura

Anonymous said...

ej tuna je me e mira aaa
por gentes nuk mundesh tia kalosh sepse ajo i tranon te gjithe por edhe ti jee e bukur nuk i leshun rendin hiq
hyn ne rendin e yjeve me te mira te koseves tung tung nga ..... llapjanka

Anonymous said...

ej moj shkupjane va kalove kosovarve respekt se je ma e mira nder Yjet shqiptare

Anonymous said...

Tuna zemer ti je ma e mira ne KOSOVE ti je Miss Kosova be valla shumm ma e mir se genta e se nora e se kto tjerat ti ma e mira je

Anonymous said...

tung ,je nje bukuroshe e rrall me pelqen shum vetem per para

Anonymous said...

tung nga ala tun je me emira vetem vazhdo qao te dua aaa

Anonymous said...

NWSE NUK KE TURP BWN CTW DUASH

Anonymous said...

a e din kush se sa esht e gjat tuna??? flm for your answer...tung tung... tuna je shum e bukur...

Anonymous said...

Tuna shum e bukur je dhe kendon shum mire veq vazhdo.Pershendetje per adhuruesit e Tunes

Anonymous said...

tuna je shum e mir por sun ja kalon nora istrefit ,pom vjen keq a
.tung zemer

Anonymous said...

oj tuna je shum e bukur nuk kisha dashur tjeter veq ni nat me ba me ty ,edhe qyky tipi ma nalt si ka shkru si po thot nuk munesh mja kalu nora istrefit gabim e ka se femen ma e bukur si tuna nuk ka.ta hangsha pidhin oj tuna ato cica po te bukra i ki kukuku

Anonymous said...

Pershendetje,

me pelqen Tuna si paraqitje publike, ka nje stil modern dhe te bukur, jo tipik aziatik me dy kilogram buzekuq te kuq, por ajo qe me pengon ne kenget e saja eshte melozi aziatik i ardhur nga shtetet arabe.
kjo eshte nje FATEKEQESI per gjithe kengetaret shqiptare, qe pretendojne ti tregojne botes se jane shqiptare, popull evropiane, pasardhes te ilirve e te Gjergj kastriotit, perderisa gjithe diten radiot dhe TV-te bubullojne muzike gjysem turke-gjysem arabe...
Cili popull tjeter Evropian, cili popull tjeter i races se bardhe kultivon nje muzike te tille???
a din dikush???

dhe keta pisat qe po perdorin fjalor banal neper keto postime duhet te fshihen dhe tu bllokohen IP numrat qe te mos kyqen me, sepse keshtu nuk flitt ne nje forum me kesi fjalori!!!

Anonymous said...

TUNA e SHKUPIT osht nuk osht e KOSOVES.tung (Bukuroshja e Tetoves)

Anonymous said...

jjjjjjj

Anonymous said...

jjjjjjj

Anonymous said...

tuna i ka kenget e mira,sidomos tekstet se i ben te aida baraku dhe avni qahili,por ajo cka e pengon tunen qe te realizohet si kengetare eshte mendjemadhesia e saj.e ka teper menen e madhe kur fol neper intervista te len pershtypje se kejt bota per te jan tu fol e tu ja bajt gajlen.perndryshe eshte perfekt.