Tuesday, March 21, 2006

Bum Girls Video

9 comments:

Anonymous said...

Bum girls po a kurvat kosoves,po mire shume jan tu qi atje ,me fal se sjan veq kurvat e kosoves jan te krejt me shqipni,me maqedoni,mal te zi etj. po jan bo shume pedera e lezbiana shqiptar ku ku por mu,a din qka inshAllah vdesni prej nje semundje seksual.

sdddfsdf said...

dont like em

I_TRENTI said...

Uhhhhhhhhh sa bötht e mira... qa kishna pas deshri me juv qi te tria ajaja per nji nat me nji krevet Gruppensex, kur te doni lajmroni

Anonymous said...

o ti tipi inati nuk ta kom ,, po sje per muzik as per ekran,, kape naj kaci e dil puno naj qka,, apo studio hhhhhhhhhhhhh

AlbanianHackerUkMr-Adilondon said...

o ju kosovaret ju paskeni qen rop me te digjeneruar mo ju shkerdhefsha ropt motrat familjet ku do qe i keni po cunat e shqiperis ju shkerdhej ropt juve o kurva muti ju perdorin jua qin kurven o bythqime femra po cunat qe ka shqiperia si ka kosova kosovart jan gjith bythqima ata sdun pidh ata duan kar se jan pedera po ne te shqiperis ju qim ropt ju mysim me kar o ju shkerdhefsha ropt moj baxhella muti bej cudi si sju paskan nxjer prostitute ma mer mendja shum shpejt do dilni ose keni qen keni ber lek dhe beni i vidioklip te qelbur po skeni faj ju kosovart i kan faj shqipetart e shqiperis qe ju hapen kufijte tju kishin lon atje ne kosova tjua kish qir ropt Serbi moj amerik cna ke fik qe i re serbis i leshe ti qinte ropt kosoves ta shkrinte komplet se jan njerz mete digjeneruar ne planet ju shkerdhefsha ropt o kosova vdekshit gjith familjerisht ju shdukt rraca juaj by Albanian Hacker Mr-Adilondon Uk England

Anonymous said...

ej ty klloshari i shqipris po ti qwi krejt te gjalle te dekt qa i ki a se ma mkir ukan juve me jav qi fatos Nano robt se po jav qi magjupt e nanes a mos naj prek kosoven se kto kurvat qe jan ne video jan te juvet a veq qe po te vje inati qe po jav zajan qikat e juve e po jav qina perpara e permas e po thu qe me na hup fara a po me na hup neve fare tu qihet ty nana a po nin deknit ti qi me dit kush dhe ju je tvi ta shti karin ne kthiz ta qi syretin qe e ki more mangupi i keq ti qi ato motra ku i ki a po nin me ta ni edhe niher zonin qe ke fol najher lidhje me kosoven ropt ka me ti shkerdhy ku i ki ta qi hajnin e nanes una Ok fock you Peder From Kosova I LOve KOSOVO ALBANER from Patrioti KOSOV :)

Anonymous said...

Djali nga Fieri me origjine KOSOVAR.nje pergjigje doja ti ktheja ati dobicit qe ka shkruajtur 2 rreshta me lart,ti prostitut mos shkruaj dhe mos shaj KOSOVARET ti po te jesh burr thoja ne sy ndonji KOSOVARI si ne SHQIPERI ashtu dhe ne KOSOVE po e di vete ti mos ta ndyj gojen me ty dobic se ti do jesh fara e ndonji nga ata dobicave qe e lane KOSOVEN atje ku ishte deri dje se se shpejti edhe KOSOVA do jete krah SHQIPRISE se ska SHQIPERI pa KOSOVE ska KOSOVE pa SHQIPERI keshtu ti dobic mos fol me me goj si prositutat blla ba blla se e di ti kush flet me goj.Kaq kisha per ti thene ati dobicit 2 rreshte me lart, edhe nji gje tjeter se gati harrova per ti thene ke shume KOSOVARE si nga ata te KOSOVES ashtu dhe nga ata te SHQIPERIS qe kane ardhur qe ne vitin 1913 thoja ndonjerit nga ata keto llafe qe ke shkruajtur ketu ne internet se si dihet mbase te ndihmojn.DJALI NGA FIERI ME ORRIGJIN KOSOVAR PO MBI TE GJITA SHQIPETAR .AMERIK 2006

Anonymous said...

This is very interesting site... pilates the ritalin 2b long term side effects Power connector used on pci-x video cards Beverly hills tooth whitening system Buy creative cd mp3 players Pontiac gto quarter mile times Hcpcs provigil accounting basic's dowload free california bad credit mortgage refinance california mortgage http://www.cost-of-rhinoplasty.info New nissan wallpaper projectors Refinancing mortgage rates current lenders Calvert class a Child scalp eczema

Anonymous said...

I have been looking for sites like this for a long time. Thank you! here