Tuesday, March 21, 2006

Zafina Ismaili Video

5 comments:

Anonymous said...

Qfar bajate! Ani kishe po kendon tu kcy... krejt lop! Lidhje ska!!

Anonymous said...

Kjo as qe po din se qka esht tu ba...Ma kadale se po rrxohesh qika mir!

Anonymous said...

ej ma hankshi Karin ju dy me para qe keni komentu,se Zanfina eshte femra me e bukur dhe me seksi e estrades Kosovare dhe kendon shume mire.

Anonymous said...

po de ma e mirja mos atynve t keqav
ma rrofsh o ti send se kjo kurgja nuk osht kundrra adelines se adelina kta e bon te famsheh...
faqja zez qka fole a
ja hangsh kalit ti me gjeth at kurven(zanfina)

Anonymous said...

Enjoyed a lot! Www ambien com rx cic credit report phone number Laser tattoo removal bay mette two protonix acid Card debit gift 20 Ce cic credit report Doc eyeglasses michigan hampton beach casino http://www.gifts-flowers-5.info/Mesotherapy.html