Tuesday, March 21, 2006

Gentiana Ismaili Video 2006

13 comments:

Anonymous said...

oha genta sexy lady vazhdo keshtu je shume e bukur!Je shume fantasike!kam deshire me te pa live.Vazhdo keshtu genta!!!!
Te pershendet kercova qe jeton ne zvicer.

Anonymous said...

hey bitch you got to stop showing youre bubees cuz you look just nassty euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Anonymous said...

Noja mendjen neper krejt emisjonet ..qe komt GJITH i ka hapun .... budallica ... more boni komt bashk se po dukesh si budall ...

Anonymous said...

GENTA YOU ARE THE BEST!

I LOVE ALL OF YOUR SONGS. AMD I ALSO LOVE THE WAY YOU DANCE.

KEEP IT UP.

P.S nuk po e kuptoj pse disa Anonime kane dhene komente negative ndaj teje, po nejse pak rendesi ka se cfar mendojne te tjeret. Si duket ajo apo ai te ka inat, kaq asgje me shume. Po e di si i thone nje shprehje popullore..... dhembin sa kali le ta bejne :-)))))

Anonymous said...

genta ni pytje e kom. PSE KI QEF MI QIT CICAT?.
me vjen keq qe pot thom amo si lop spe she veten

Anonymous said...

Oj Gent oj Sylejmank nuk je kah e shef Vehten ;Du bist ja eine richtige Schlampe mit deine Hängenden Busen Hiiii ))))))

Anonymous said...

ja bre qeta qe po thojn kush fol keq e ka veq prej inatit bythen na hangshin me gjith mut a esht fjal qekjo bre e baten bajat lene ma ket fjal qdo kush e ka mendimin e vet ...e qekjo genta kengetare e mire veq shum pe ja rritin menen seshte ku me dit qka krejt po dojn ne byth mi hy qesaj sdi pse....aaaaa qe pi hapka kamt si shum per qata aaaa tash e kuptova haha

gjilanase said...

Uf Qiki shume e njerin e kalle breh loqk veq vazhdo ... ma e mir se NoRA je 100%

Anonymous said...

shi is the besttttttttt

Anonymous said...

What a great site
» » »

Anonymous said...

po bre kembet veq hap po i mban dhe shum kemt e kqija i ki sit futbollerav cicat bash sit lopes shum tlishuta bre pom gerdit.per kemb spom vjen interesant se ti ha hap aj mexicani dhe nuk munesh me i mshel ma

Anonymous said...

ap ap live skeni qa me pa at fytyr katastrof dhe ka humb pak pesh po mishi ju kish lishu ap qa ish bo

Anonymous said...

Very cool design! Useful information. Go on! Popup blocker free shareware cnet Panic wear popup blocker How to pick winning numbers at powerball gevila coffe makers Mazda 2005 mpv Headset press cheap lamictal online 1996 cadillac eldorado touring coupe manual http://www.liposuction-before-and-after-photo.info/plasticsurgeryforeyebags.html Craps computer game Celebrex imuran