Tuesday, March 21, 2006

Produkt 28 Video

11 comments:

Anonymous said...

ju ku jeni SHQIPE ej alloll nena qi uka be jeni sooooo geil und auch sexi by S.T.R.U.G.A

Anonymous said...

Konga osht e mire ama videoclipi nuk doket shume mire.

Anonymous said...

Rrnoooft Mitrovica !!!

Anonymous said...

eyyy
ku eshte kenga ma e mire
komenti vjen nga belgjika
i'm proud 2 be shqiptar
chui fiere detre albanaise
rrofte kuksi

Anonymous said...

Vetem vazhdoni keshtu jeni me te miret pershendetja vjen nga Gjermania,dhe Mitrovica

Anonymous said...

HI! Produkt ju jeni mete vertet njesha.e para se jeni shqipetare dhe krenare.une jam nje vajze nga Berati(Ura Vajgurore)dhe me pelqeni shume.dua tju tregoj istorin qysh ju njoha por skam kohe me mire neser.dua tju theme nje gje vetem vazhdoni keshtu se si them edhe une kush nene ka bere keta yjet qe jane very very sexy,dhe me kaq shume talend. Une rri ne Greqipor edua shume shqipen. besoj qe ta lexoni mesazhin tim.se qe sot qe gjeta kete adres do dergoj shpesh here.Ju puth nga larg me mall .nga shqipja, Migena qe ju do shume .lafosemi neser.

Anonymous said...

tung,FLM per kenget ma te mira qe i keni bo e sidomos kenga "Larg" se kuptoj se pse nuk ju esht dhen vendi i par ne "Top fest"

albina said...

hi , you are the best singer from albania i love you so much i am from i ma form englan I PROUD 2 BE ALBANIAN

Anonymous said...

tung bravo dprodukt 28 shum konget e mira jen tu i bo aa tugn nga albina prej gjilanit jei shum te fort aaaa

Anonymous said...

I visited Albania in the summer. Could someone post the lyrics to 'Shqipe' and maybe an English translation? Thanks.

Anonymous said...

ju lumte djema keshtu vazhdoni dhe do shikoni se gjithmone do fitoni.rrofte berati i bukur ,gjirokastra dhe tirana qe beri keta djema.migena (berat)gr