Tuesday, March 21, 2006

Leonora Poloska Video

15 comments:

Anonymous said...

hey leonora je shum simpatike shpirt zerin eke llokum fare je shume e bukur jam nje nga adhuruese e jotja tungi nga struganja /sexy

Anonymous said...

Kompliment per video klip dhe per ket kengë fantastike...ke shum stil dhe zë jashtzakonisht te bukur. Tung na shkive krejt

Anonymous said...

shum bukur knon ti veq vazhdo

Anonymous said...

je e bukur ama haber me knu ski

Anonymous said...

Spaske vesh be njeri!!...Leonora jo veq si din me kendu por kendon shum shum mir dhe ka diqka se shum kengtare shqipe nuk kan... ka ZA!! Rest in peace and think about it...

Anonymous said...

hoi leo je shum simpatike zerin e ke shum te mir sun ta shkon askush ti je kengtare ma e mir ne bot pershendetje nga shkupi butel(2)

Beki said...

Oj Nora (po te thras shkurt), pse moter shqiptare nuk merr pjese ne Eurosong '06 ne kengen Fire (Digjem)? Kjo kenge mendoj se duhet et rangohet ne listen e finales se Eurosong-ut.
Suksese ne te ardhmen - Beki nga Prishtina

Anonymous said...

hej Leonora edhe un kisha pas deshir ti per te perfaqsuar kosoven si kengtare se kendon mir ke zerin 'pushk' edhe e bukur... je sexi pa e tepruar nuk e ki stilin e lavires...mos ndrysho!

Anonymous said...

qdo koment esht i tepert te lunt leonora te pershendet dona nga ferizaji

Anonymous said...

tung leonora je shum e bukur dhe kendon shume bukur me intereson vete se a ki me bo naj album tjeter se ket kenge digjesh krejt boten e djeg valla ppooo tung jam adhruesja e jotja nuk me pelqen vetem ti por edhe GENTA,TUNA.ETJ........

Anonymous said...

E BUKUR KENDON BUKUR ZERIN E KE SHUM TE BUKUR VEQ VAZDO KSHTU LEONORA POR KUR NUK DO TA MBERISH GENTEN SEPSE AJO ESHTE NE NJE POZITE SHUM ME TE LART SE TI QE JE VALLA PO ASHTU ESHTE TUNG TUGN .....

Anonymous said...

GENTA mua me se shumti me pelqen po ashtu edhe shpati por te tjeret kengetar jan shum te prapambetur kkukuk marre ju koft juve kengetareve te tjere hehe ????....

Anonymous said...

tung nga karatistja 87 nga shkupi,,te dua shum .kenget i ke shum te mira ,zerrinn e ke shum te kendshem,kisha pas deshir nje her te bisedoj me ty se met te vertet krenohem me ty,se nuk ja mer ftyren shkupjanve tung te persh. shum, te urroj suksese te me tutjeshme

LORIKA said...

TUNG PRANO PERSHENDETJE NGA GOSTIVARI.TE DUA SHUM LEONORA SE SI SHPIRT SIDOMOS ME VIDEOKLIPIN E RI.TE DUA ZEMER KALO SA MA BUKUR.BYE NGA GOSTIVARI

Anonymous said...

valla je numer njo tash per tash..sta shkon kerkush vec vazhdoo ,je femer me stil dhe zonin e ki engjell..te duam shum krejt shoqnija!!Go LEONORAAAA