Tuesday, March 21, 2006

Lyrical Son Feat Etno Engjujt

11 comments:

Anonymous said...

hoi shum ju dua eeh nga belgjika shum cool e kendoni mir veq sukses aa tung kiss

Anonymous said...

JENI SHUME TE MIRE DHE KENDONI SHUME BUKUR

hej said...

ej jeni ma te miret se di po du shum me u taku m eju vecnti me lyrical son ej po me emocjonon xhdo levizje e jotja

lina said...

tung ngatetova jeni te mrekullueshem a ak mundsi 1 koncert ne teov ej ju lutemi jeni me te adhuruarit

Anonymous said...

tungi ej te mrekullueshem jeni ju dua shummmmmmmmmmmm

Anonymous said...

tung nga shajnja jeni ma te miret
you are the great lyrical son
bash mir valla

Anonymous said...

shko qiju me kforin hahahaah

Anonymous said...

hey jeni cool bravoooooooooooo

Anonymous said...

Hey Hey Hey ju jeni teper te smut veq vazhdoni keshtu se jeni super hey lyrical son you are the best!!!!I love you so so much!!kiss

Anonymous said...

best regards, nice info here

Anonymous said...

Excellent, love it! » »