Tuesday, March 21, 2006

Valbona Video

14 comments:

Anonymous said...

Enjoyed a lot! »

Anonymous said...

Very nice site! »

Anonymous said...

Cool blog, interesting information... Keep it UP »

Anonymous said...

sei una meravilia star

Anonymous said...

non poso creder che e vero questo serpente? very very good

Anonymous said...

ta bafte zoti hallall

Anonymous said...

jam erzeni dhe po ju shkruaj nga anglia.po shoh kete klipin e realizuar nga peraj eshte i jashtezakonshem por po me habit jashte mase fakti qe ajo nuk e ka frige nje krijese te tille qe eshte aq shume e pabese.shume urime dhe jam i bindur qe ke sjkelle nje gje shume te vecante ne tv

Anonymous said...

e pabesueshme

Anonymous said...

ca syshe o nene ,gjarpi qe ka ne qafe i ngjasoka shume,po a nuk ke frige o bukuroshe???

Anonymous said...

po te kishte frige nuk do e bente nje gje te tille po kot nuk ythone ,a je shkodran se te tana i ban

Anonymous said...

bella

Anonymous said...

po kjo nuk do te thote se eshte shkodrane dhe bere nje gje te te tille se kjo quhet cmenduri por mund te mendosh je ja se cfare mund te bejne njerezit per fame,deri dhe ne cmenduri se kam degjuar se gjate xhirimit bonen e ka kafshuar gjarperi dhe kesaj i thuhet aventur pa krye

Anonymous said...

nuk i mbeshtes disa nga komentuesit per kete vajze mund te them qe eshte shume guximtare dhe suksesi eshte i garantuar per guximtaret si ne rastin e valbones.me kete realizim per mendimin tim futet nder kenget qe do te mbeten gjate ne kujtesat e njerzeve ,se nuk esshte e lehte te mbash nje gjarper me permasa te tilla ne supe dhe gjera te tilla nuk i kemi pare jo vetem ne shqiperi por as jashte saj./biles dissa miq te mi ketu jashte ku jam me kane thene se nuk eshte e veretet qe ne vajze nga vendi jot ka realizuar nje gje te tille.u zgjat shume me falni.shume suksese bona peraj

Anonymous said...

me vjen mire qebona peraj komentohet dhe pergezohet ne kete menyre.une kam pasur fatin qe ta shikoj dhe origjinal dhe me ka befasuar jashte mase qe eshte nje femer me nje karakter te forte e se ate qe ka realizuar me gjarper mund te them se eshte pjes e karakterit te saj.eshte njesh.respekte nga londra