Thursday, March 02, 2006

UnikKatil Video

4 comments:

Anonymous said...

jam sabahi nga londra i pelqej shum kanget e tua do deshiroje ta baja nje kange me ty dhe se di si muna me u cantaktu me ju rrebel tung shqipe

Anonymous said...

tung rebel je ma i forti hiq mos ta nin per kurgjo .vashdo keshtu

Anonymous said...

NQS UNIKATILI ESHT ME I FORTI UN JAM SUPERMENI!!!!!!!!!!!UNIKATIL ME VJEN KEQ PO KA DHE ME TE MIR SE TY,,,,,,,,MOS THEMMMMMMM SHUM ME TE MIR SE TY..........

Anonymous said...

veq ja kini inati se ska si TBA !! :p krejt knojn rep veq si TBA sbon kerrkush veq majani inati ska si ta TBA #1