Friday, April 28, 2006

Ingrit Gjoni Video & Mp3

2 comments:

Anonymous said...

nga fytyra je kukull, po qe kur ke lene mallin ke shtuar nja 15 kile. jo cdo veshje te rri mire tani. thjesht keshille

Artan Hoxha said...

Pasha Zotin une ty te kom merak vallaj bilaj hajde ta bojme nje vidio per se mbari per qejf shtepine e kam tek Parkingy i Rozafa Palaces une kom nja pese vjet pidh s kom pa jom shume i uritur hajde te ta lepij ate pidhin e bukur te Parkingy i Rozafa Palaces e kam shtepine ti boj qejf dhe une siklet Greta Koci ka qene qeraxhije