Friday, April 28, 2006

Sinan Hoxha Mp3 8 Me 2 Video

14 comments:

Anonymous said...

sinan-hoxha je kengetari me i mire ne te jgith kengetaret shqiptar me i bukur e me ze te pastert se ti nuk ka por mejgithse mua me pelqen shum dua te them per ty ket qe ato kemishet i veshe si me ken femer te jgitha albumet ike te mira edhe ti vet je me imir uroj qe te vini edhe ketu ne las vegas me ndojne koncert tendin se te duam shum te jgitha te mirat ne jeten tende BAY

Anonymous said...

SINANI ESHTE KENGETARI IME I PERFERAR JETOJ NE AMERIK E SAPO VI NGA PUNA NE OREN 11,30 TE MBREMJES E PARA JGE QE BEJ NEZE KOMPJUTRIN E NIJGOJ ALBUMET E SINANIT JU LUTE DERGONI VIDIO TJERA TE SINAN HOXHES TUNG

Anonymous said...

heloo jam jne amatore esinan hoxhes sinani eshte numri 1 pse nuk dergoni vidio te tjera te keti kengetari

Anonymous said...

sinan hoxha je i mrekullushem te uroj sukses me shume jetoj ne kanada dhe vazhdimisht kenget tu i nijgoj kam plot rrace tjera qe te duan ty dhe kenget etua ne qofte se keni mundesi ju lutem veni e mail kame deshir e te kontaktoj me ty te duam shum nga kanadaja

Anonymous said...

UNE E PELQEJ MUZIKEN TENDE SHUM JE KENGETARI IME I PERFERUAR TE UROJ SUKSESE ME TE MELLA

Anonymous said...

ti je magjup

Anonymous said...

SINAN NUK BAN MA NANA JE MI I MIRI

Burrel_Grup_Target said...

Katundar e shkuar Katundarit,
mos ngaterroni kenget e hahengjeve tallava,pa pik kuptimi qe hidheni per siper si idiote, me kenget e kohes!
Sinan Hoxha nuk mund te quhet Kengetar, por nje ahegxhi , qe kedon kenget gabelce, turke bullgare greke, tani ka filluar te kendoje dhe kenge Kreshnikesh!
po harruat se Sinan Hoxha ishte nje Sahan Lepires qe nuk la muzike grek dhe Turke pa vjedhur?
mua me vjen te vjell, kur sinan hoxha mundohet te kendoje kenget e Veriut te Kreshnikeve!
atij Lahuta dhe Ciftelia i shkojne si shala e Kalit Gomarit!

o Sinan xhypku te lutem mos prek ne Zonen Veriore Kulturen tone, qe ta perziesh me Trampetat e gerrnetat e Tiranseve apo ndonje krahine tjeter!
shko e bej ndonje aheng ne Tirane elbasan e me poshte ne jug, harroje Veriun, se nuk i pershtatesh, as me Emer, as me Pamje,qe e ke si xhypk, as me krenari!

BGT'' Burrel Grup Target

isnie said...

tung sinan je shum i mir pra perseri te presim ne strug a e din se kush jam ndoshta do te kujtohet heheh veq vazhdo kshtu dhe ermalin e pershendes se jeni te dy shum te mir naten

kiss said...

o ju te burelit mos e shani sinani sepse aj kendon me zerin e vet te embel dhe nuk keni te drejt ti shkruani asht te keni turp pak idiota njez jeni ju te burrelit te poshter si guxoni? sinai eshte yll

Anonymous said...

sinan ,me te vertete kendon shume mire,megjithese ke do elemente maxhupesh.Kisha edhe nje keshille per ty: te lutem mos i vesh ato kemishat te tejdukshme se ato nuk te takojne ty,ato jane kemisha pederesh(fagg).Je shume djal i hijeshem,edhe nuk ju urrej por perkundrazi ju simpatizoj,por pershtatja vetes pak me mire veshjen.Megjithate kenget me pelqejne

Anonymous said...

Sinan,kendon shume bukur,megjithese ke do elemente maxhupesh,por nuk ka lidhje mua personalisht me pelqejne kenget e tua.Kisha edhe nje keshille :ju lutem mos i vesh me ato kemishat te tejdukshme se ato le qe nuk jane ne mode ,por edhe nuk te takojne ty,se ato kemisha i veshin pederat( fagots).Je shume i hijeshem dhe ju simpatizoj
VAZHDO KESHTU SE JE SHUME I MIRE(POR PA KEMISHA TE TEJDUKSHME) LOL......TUNG

deni nga italia said...

o sinan je yll i te gjitha trojev shqiptqre ke nji ze te embel te gjitha kenget e tua me pelqejn un jetoj ne itali jam nga kosova ktu ne itali ne makina shqiptare degjohet vetem kenga jote mos ta nin per ata qe te kundershtojn ,te uroj eat dhe bene knej nga italia naj koncert bashk me ermalin se kini shum adhurus,,ciao deni

deny said...

o sinan te lumt ti kendon shum mir ke nji ze te veqant ti i kendin te gjitha kenget me kuptim te plot te fjales komplimenti albumet e tu i degjoj shum te gjitha i kam. o sinan po a pe she kta grupet qe po thirren rep qysh na flliqen muziken e paster shqipe turp iqoft atyre qe kjendojn asi keng te flliqura ae ke degju nji keng qe kendon ai magjupi jon i kosoves me at laviren e shqipris tingulli 3 apo si quhen nukdi mir ai magjup jevq asht ka lind maqgjup dhe dot vdes magjup iflliqur familjarisht me at laviren e shqipris qe ka punu prostetut rrugve te italis e tash ka shku ne kosov tna flliq kombin me at magjupin ton ai i tingullit 3 ash idiot magjup gabel i flliqur qe na flliqen muziken e paster shqipe.kuptohet se ne gjdo vend te botes ka lloje te ndryshme te muzikes po ne as nji vend ne bot nuk kendoj asi fjal te flliqura sikur at te dy,magjupi i kosoves me magjupen e shqipris, te pershendes sinan, deni