Sunday, May 14, 2006

Kaltrina Selimi Video

18 comments:

bleona said...

shum e mir je a me pelqen shum

Anonymous said...

shum video e mir very hot video albanian video

Anonymous said...

kaltrina te uroj sujsese te metejme ,te them te drejten mua me teper me ka pelqyer ritmi i muzikes sa ishe duke kenduar me hanabend
megjithate te uroj suksese shpresoj se do te na beshe zemrat te ndjeejne knaqesi duke te degjuar edhe tani si soliste .
suksese
ema

Anonymous said...

tung tung kaltrina shum spot i mir po dokesh ma mir vet pa hanaband edhe na te urojm sukses tpershendesmi
Mirjeta,Shpresa,Fitorja nga GENEVA

Anonymous said...

je shume e mire kaltrina

Anonymous said...

tung je e mire kaltrina po jo ma e mire se nushi shoqja jem

Anonymous said...

je shum e mir kaltrina vetem te para edhe me makiato band mir po te shkojke se spo bashkohesh me at ok vetem tepara

gimja said...

ma e mira en bot kaltrina selimi. jom adhurusja e jotja e flaktt.Edhe kur je kon en Gjakov jom njoftu me ty edhe u kon nata ma e mir per muu.se shum shum em pelqen sa qe krejt Gjakova ma bojin oj KALTRINA SELIMI mpuqq qummm

anjesa said...

sa i perket mendimit tim je me e mira ne bot shum mir ke filluar keshtu dhe vazhdo me e njohur je bere keshtu vet qe kendon se sa me nje grup tradhtaresh shum shum je e mir besoj se ne te ardhen te kemi shumshum kentare si ti te na kenaqin me nje ze aq te bukur siq e ke ti praaa suksese ne te ardhen nje mpuch nga un anjesa

gimja said...

kaltrinaa mundcisht tu kisha lut adresen tone me ma dhonn ose merree add teme
gimja@kaltrinaselimi.com
asht en emen tondin adresaa se tdu shumm ok mes harro tlutna se shhum kom qef me kontaktu me ty.

TONI said...

kaltrina suksese je bomb e pashperthyer
i love you
TONI LONDON

fatmiri gjilan said...

Paj e keqe nuk je,amo jo edhe qaq mire,nejse,zerine embel e ki,te shkollum dihet qe se ke,po,s'eshte aq keq,tung ,kalo mrie

genti mitrovice said...

mendja mos tu rritet se nuk je qysh te paskan shkru qita ,ahhaah,u sa femrat e bukura jane,normal en spote kush ke e keqe hajt?
po le bre haver keto fore,live ekom pa,syte sa troha..

Anonymous said...

tung.Kaltrina je kengtarja me e bukur edhe me e embel qe ka Kosova....zerin mjalt e ke...me nje fjal je e perkryer.....mos ta nin hic veq perpara

rijad ajeti said...

pershendetje te perzemerta nga rijadi nga presheva kaltrina sije aje mire ,te uroj suksese kisha pas deshire te bisedojm me msn , met vertet je yll i muzikese shqiptare te uroj qdo te mire ne karieren tende kaloja mire kudo qe je tung nag rijadi

Amiri Pr said...

kaltrina deri tash me ke pelqy jo shume po ma shuem se qito far kengtaret tona,veq vallahi pej se e kam pa njefar pranveren qe ka hy ne Egoband,une si qajo femen edh eqasi zani hala skom pa,ajo po t akalojke jo veq ty po krejt qityne kengtareve tona qitu,ajo ehd ekish stilbre bacit,e paqplume edhe qaq hot,kurr skisha pa.
suksese

Anonymous said...

tung kaltrina po shkruaj ketu por nuk jam i sigurt qe ti i lexon keto komente qe po i bejm ne per ju bukuroshe ti je nje vajz qe nuk lind nona kshtu qfare je nuk ka me pas kaltrina tjeter te uroj suksese kudo qe je je ma e mira ne ket kosoven tonë edhe tu kisha lut qe mundesh me marr ms tim edhe nese nuk deshiron te me flasesh te pakten veq tung ma bej oki te dua shum shum shum shum "KALTRINA SELIMI" i love you

msn-i im:ilirjani_4ever

Anonymous said...

pershendetje nga iliros
pershendetje nga peja
oj kaltrina mir ke bo qe je largu nga aii ekipi i pleqve hana bend se une e di dhe vetem une jam qai qe e di pse je largu ti nga ai grup kjo mbetet sekret ok te dua shum tina bye nga iliros