Wednesday, June 28, 2006

Alban Skenderaj Feat Kthjellu Diqka Video


Alban Skenderaj & Kthjellu - Dicka
With this song Alban Skenderaj and Kthjellu are the winner of the third edition of Top Fest. It is the second time that Alban Skenderaj won the Top Fest.


Song - Alban Skenderaj And kthjellu Diqka
Song - Alban Skenderaj - Bukuri e frikshme
Song - Alban Skenderaj - Deri ne fund
Song - Alban Skenderaj - Eklips
Song - Alban Skenderaj - E verteta ime
Song - Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre
Song - Alban Skenderaj - Jet e kufizuar
Song - Alban skenderaj - Ky ritem
Song - Alban Skenderaj - My oasis
Song - Alban Skenderaj - Thirrje e deshperuar
Song - Alban Skenderaj - Verso il blu
Song - Alban Skenderaj - Vetem Ty

7 comments:

Anonymous said...

tung alban je ma i miri vetem vazhdo

Anonymous said...

qysh ja ke nis ti me kendu veq vazhdo keshtu se ke nje ze te merkullushem

julian said...

S'kisha besuar fare që një shqipe të këndojë pop music pa u bërë majmun i një përendimori. Rrofsh shqipe për cilësinë e këngëve të tua dhe origjinalitetin e tyre.
You're doing great much greater than a lot of barbarians here in Europe. Cheers !

Anonymous said...

tung alban ne jena adhuruesit tuaj nga tetova ju duam shum vetem vazhdo keshtu

Anonymous said...

alban je i pari nga te ghith kengetart e tjer jo veq ne trojet shqiptare por ne mbar ballkanin dhe ska metyyyy te pershendesim nje shoqri e gjer nga fushe kosova te mirpresim ktu ne fushe kosov te lutem eja dhe mbaje nje koncert nuk do te zhgenjehesh :D:D

Anonymous said...

ju lumte jeni shum tmir veq mentori kenget qe i kendon nuk mundet kush te kendoj me bukur sidomos kur kendon live esht nje rock i vertet tash edhew bashkpunimi me albanin ka dal diqka fenomenal ju lumte veq vazhdoni kthjellu dhe albani

Anonymous said...

Looking for information and found it at this great site... Download free dvd decoding software Phentermine info phertermine vicodin 1987 oldsmobile cutlass supreme review