Wednesday, June 28, 2006

Stine Ishe ti Video


Best R&B winner Top Fest 3 Albania
Stine Ishe ti Best R&B winner Top Fest 3 Albania Music Clip

18 comments:

Anonymous said...

shume talentin e buker e ki dhe dua ti kesh tegjithat deshira qe te plotcohen ne jeten e tuaj [kam deshir qe ta kendoj je keng me ty] i think you are one of the best singer of albania had ever had in history

all music said...

Hi Fellow! I was just searching blogs,and I found yours! I like it!
If you have a moment, please visit my all music site.
Good luck!

all music said...

Hi Fellow! I was just searching blogs,and I found yours! I like it!
If you have a moment, please visit my all music site.
Good luck!

Anonymous said...

ej je shume i embel , qe ne momentin e pare qe te degjova ne top fest me je bere favorit , te adhuroje ty edhe musiken tende , zerin aua je cool

Anonymous said...

ej je shume i embel , qe ne momentin e pare kur te dgejova ne top feste me je bere favorit . e dua zerin , musiken tende .je cool .

sweeti said...

ej je shume i embel !
je cool !
e dua zerin edhe musiken tende !
te kam favorit !

sweeti said...

je cool
je i embel
te kam favorit

Anonymous said...

It's funny how most Albanians hate black people yet they want to look like them. He goes at Topfest, has some braids and thinks he resembles what he sees on TV. God help these people!!!

Anonymous said...

It's funny how most Albanians hate black people yet they want to look like them. He goes at Topfest, has some braids and thinks he resembles what he sees on TV. God help these people!!!

Anonymous said...

ej nese esht fjala per stine a atehere bravo i koft se eshte ma i mire po veq mbas Albanit// ej STINE bravo t koft se e ke kall n top fest / suksese per ma vone

bujare said...

ooouu kuku bre!!
Veq pu qekna kur pe ngaj qit kajke!!
shuuuum sexy a??
qao!
Kumanovarja nga austriaaaa!!!!

Anonymous said...

je shume i mire,kendon dhe kercen shume bukur.ke nje ze te mrekullueshem

geri said...

je shume i bukur

Anonymous said...

ey je shum i mir STIN ene mu mpelshen shum kenken qje e knon MYA ene Jay-Z.Po si e kujn at kajnk SHIP ti si e knon.ME trogo. tung Bukuroshja e tetoves.TE DUA

Anonymous said...

ey

Anonymous said...

ej ku me e gjet ket Stine me kontaktu? e din ndokush?

Anonymous said...

ej si me kontaktu me Stine bre? a e din ndokush?kisha pas shum qef me kontaktu me te,

Anonymous said...

edhe une kish shume qef me kontaktu me stinen por nuk e di si .Eshte yll bote. Pak info per stinen.Emrin e vertete e ka Ernest Duka,eshte nga Peshkopia dhe te shumten e kohes e kalon ne gjermani.Shpresoj te te takoj ndonjehere nga blloku i tirones.puc puc