Monday, June 19, 2006

Gili & Sinani Prap Se Prap 1st Prize Polifest 2006 Video

8 comments:

Anonymous said...

jeni kengetar shume te mire veq vazhdoni.......................

Anonymous said...

Gili mbaje ket frizure po dukesh shume mire.

Anonymous said...

Gili je shume e bukur! u gezova shume qe fitove cmimin e pare ne Polifest! edhe kenga ishte shume e bukur, por asnjehere nuk krahasohet me kengen "xixellonja" ajo eshte kenga qe me pelqen me shume!!!! pershendetje nga une, mami dhe motra e vogel!! bye, bye

Anonymous said...

No Comment, Kenga shume e fort, edhe e pse jo shume reale,ama cka me ba Muzika Zjarr, do Zoti nuk digjemi

dielli said...

ju lumt

Anonymous said...

Gili te degjojme cdo dite, nga koncerti ne Clearwater femijte e mije te duan shume ...edhe nana e babi u kenaqen shume at nate meqe kendej kah Florida rralle vijne kengetaret tone, presim te na vish prap, urime per cmimin...by the way dukesh shume bukur.

Anonymous said...

Best regards from NY! buy tenuate Acbuy adipex http://www.travel-insurance-bank-of-nova-scotia.info/Bissell-power-trac-vacuum-cleaner.html Seattle hot tubs my fioricet fioracet pill wrapping oral surgery instruments Testimonials adipex http://www.mazda-truck.info/Orderbutalbitalcod.html order international generic tenuate Farmer&aposs insurance oliver Black beauty diet pills on line success with tenuate 0 buy by popl powered viagra why wordpress Gibb travel in boston ma order tenuate medicine related www webdesigners romuzica nouapagina2 Side effects of clomid sleepiness Aaa credit card pay bill

Anonymous said...

I have been looking for sites like this for a long time. Thank you! » » »