Tuesday, August 22, 2006

Jehona Sopi Me Shtyj Perpara Video


Sond: Jehona, Tuna, - Kur percolla ylberin
Sond: Jehona Sopi - Edhe prap se prap
Sond: Jehona Sopi - Eja Sonte
Sond: Jehona Sopi - I fundit fat
Sond: Jehona Sopi - Jam Ajo Që Jam
Sond: Jehona Sopi - Më Do Mua ft. Adelina Thaqi
Sond: Jehona Sopi - S'më then dot
Sond: Jehona Sopi - sot mos thuaj jo
Sond: Jehona Sopi - stë sho as në ëndrr
Sond: Jehona Sopi - S`'të Shoh As Në Ëndërr
Sond: Jehona Sopi - Tash dhe perseri
Sond: Jehona Sopi - Ti
Sond: Johana Sopi - Me Shtyj Perpara
Sond: Jehona Sopi - Veq te jem me ty
Sond: Johana Sopi - Kriza
Sond: Jehona Sopi - Thuaje
Sond: Jehona Sopi - Pervjetori

5 comments:

Anonymous said...

po te pergezoj per video klipin.

EJ JEHON ME TREGU QE DUBLERI YT GJENDET NE TETOVE,

Anonymous said...

ide e mir kjo me xhiru nji videoklip me DUBLERIN, SHUM CRAZY

Anonymous said...

E SI ME GJET SE ? NA TREGON NAJ KUSH!

Anonymous said...

E SI ME GJET SE ? NA TREGON NAJ KUSH!

TRIMI said...

O HUP OJ PSHURRAJK SE TI SDIN ME KENDU SKE SKE KURRFAR LIDHJE ME KENDU KENDON PA KURRFAR MELOSI E PA KURRFAR KUPTIMI TE FJALES ,A E KE PA NORA ISTREFI ME ALBUMIN E FUNDIT SA BUKUR,,HUP TI