Wednesday, August 23, 2006

Zanfina Ismaili As I Fundit As I Pari Video

Zanfina IsmailiOriginal Video Clip

3 comments:

Anonymous said...

zanfinen e kisha martu (m'kalli)

Anonymous said...

zanfina je shum e mire dhe e bukur ***po me duket mua se je ma e mira se te gjitha kengetaret tjera edhe kisha dasht me ma jep e-malin tend me fol edhe e ki qit nje kenge te re e te mire vazho qeshtu tung tung nga anna ana a tung je shume e mire dhe e bukur**************.,.,..,..,,,.

Anonymous said...

zanfina te dua shummmm vanesa tung nga peja vanesa