Saturday, February 24, 2007

Aferdita Hoxha - Jeto Ku Fati te Qoj Music Videos

3 comments:

miri said...

mrekulli....seks bomb

andi said...

Nje vidioklip me nje kerografi profesionele, nje kengetare qe percjell bukur emocionet e saj,nje superfrau,ich liebe dich

fredi said...

Kombinim i bukur muzikor,poetik e artistik dhe e interpretuar me shume ndjenje nga Aferdita Hoxha