Monday, February 05, 2007

Rudi feat DMC - Sonte Music Videos

1 comment:

Anonymous said...

Paske fillu me rrepu me kinezt .ti ishe ai qe i shaje deri dje dhe sot rrepon me to.leji kinezt por the me lepurushat.qfar ben mor burr mos ja qi ropt muhabetit.me mir t'shkon kur rrepon me xxl; xxl ka za te fuqishem;Leri qa thojn do kurva nga fieri apo tirana;SE ATA KUR KENDOJN JU DEL ZANI SI KURVA;KTA MOTERQIMT NA THOJ MALOKA,POR ATA NUK E DIN SE UN,,BESI,,VA PRPLASI KOKEN TEK TOKA.NE JEMI BABLOKA SE KUR FLASIM DRIDHET TOKA,,por prap fanci yt RUDI,KUKSI BASHK ME VERIUN FOREVER